Logitech G600 FPS performansı nasıldır?

RamsesJX

Kilopat
Arkadaşlar forumumuzda mutlaka kullanan vardır. Sizlere bir kaç sorum var öncelikle farenin MMO tarzı oyunlar için geliştirildiğini biliyorum lakin bu fareyi eğer FPS oyunlarında (BF3 oynuyorum) kullanırsak performansı nasıl olur ? DPI konusunda sıkıntı yok, açıkcası 2 tane fare arasında kaldım ama şu yanındaki tuşlardan çekiniyorum dokunmaktan, oyun esnasında verebileceği rahatsızlıktan gibi... Bu ya da Gigabyte Krypton alacağım. Tabi fareyi sonraya saklayıp başka bir siteden G9x alma gibi bir şanşımda var. Sizce ne yapmalıyım ? FPS oyunlarında bana bu fare sorun yapar mı ?

Yani farenin farkını açıkcası pek göremiyoruz onu anladım. Ben 9 TL'lik fareden G600'e geçtim ve elle tutuş hissiyatı falan baya fark yarattı, ancak oyunlarda tepki süresi falan filan diyorlar ben pek fark göremedim o yüzden iki fare de güzel. G600 önerebileceğim bir fare, ağırlık konusunda oldukça güzel kalite hissi veriyor, ele oturuşu falan çok iyi. Tavsiye edebilirim.

Evet oyunlarda iyi sonuçlar aldım. Zaten farenin fiyatından ve ürün isminden de anlaşılacağı üzere üst düzey bir fare, kötü sonuç almak mümkün değil.

Ayrıca çok şık bir fare.

Açıkcası ben beyaz kasa ve beyaz monitör kullanıyorum bilsem beyaz alırdım. Ama sen siyah kasa, siyah klavye ve siyah monitör kullanıyorsan ve beyaz G600 alırsan dengesizlik olur kötü görünür, siyah tercih et.

Valla ben GTX 590 ile normal Microsoft'un kablosuz bir klavye-fare setini kullanıyorum hiç te rahatsız değilim. Gayet memnunum :D Dediğin fareyi araştırmadım ama ben olsam fare alacağıma donanımımı yükseltirdim. Sen bilirsin tabi. :)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı