Logitech G613 Outlet alınır mı?

caribbeanblue

Hectopat
Herkese merhaba, son zamanlar almayı düşündüğüm kablosuz ve bluetooth mekanik klavye olan Logitech G613'ün Mediamarkt'ın sitesinde 700 TL orijinal ve 547 TL outlet ürün fiyat etiketi olduğunu gördüm ve Outlet fiyatı çok uygun geldi. Alt açıklamasında sadece kutusunda hasar olduğunu ve 2 yıl yerine 1 yıl garantisi olduğunu söylüyor. Normal sıfır ürünü başka sitelerden 700 TL'den düşük fiyatlara da bulabilirim ama 547 TL gibi bi fiyat etiketini bulmak çok zor. Sizce Outlet versiyonunu almalı mıyım?

Garantiside varsa bence bir sıkıntı yok. Ben 5000TL'lik bilgisayarı aynı şeklide 3500'e almıştım. Hala kullanıyorum hiçbir sıkıntısı da yok.

Logitech klavye tavsiye etmiyorum. Aynı fiyata daha iyileri var. Ayrıca sadece kutu hasarlı dediklerine bakma, adamlar ürünü satmak için her türlü yalanı söylerler. Sadece kutuda hasar olsa garantiden 1 yıl düşmezlerdi. Büyük ihtimal o klavye uzunca bir süre kullanıldı.

Logitech klavye tavsiye etmiyorum. Aynı fiyata daha iyileri var. Ayrıca sadece kutu hasarlı dediklerine bakma, adamlar ürünü satmak için her türlü yalanı söylerler. Sadece kutuda hasar olsa garantiden 1 yıl düşmezlerdi. Büyük ihtimal o klavye uzunca bir süre kullanıldı.
Bu konuda katılıyorum ama Logitech klavye kısmını atlamışım ben sakın diyim aman :) Bende de var bir tane G410 daha hayatımda bu kadar uyduruk bir klavye daha görmedim. Everest'in 50-100 liralık klavyeleri bile çok daha iyi.

Bu konuda katılıyorum ama Logitech klavye kısmını atlamışım ben sakın diyim aman :) Bende de var bir tane G410 daha hayatımda bu kadar uyduruk bir klavye daha görmedim. Everest'in 50-100 liralık klavyeleri bile çok daha iyi.
Bikaç saat önce Logitech G613'ün Romer G yazma testini dinledim, ve gerçekten de switchlerinin sesi diğer mekanik klavyelerden daha kötü. Laptopumun klavyesi bozulduğu ve hem beraberinde gelen standla beraber telefonumu hem de laptopumu kontrol ederim üstüne bir de mekanik diye bunu alacaktım ama sanırım laptopumun klavyesini yaptırmak en ideali olacak. Hem ben klavyeyi laptopun önüne koyup ekrandan uzak kalmayı çok da sevmiyorum açıkçası. Romer G switch yerine Cherry switchlerden kullansalar, pil yerine şarj etmeyle kullanılsalar ve tuşlar aydınlatmalı olsa, üstüne daha iyi bi klavye tanımazdım ama maalesef o özellikler yok. Zaten laptopumda genellikle oyun oynamıyorum, çalışmak için alacaktım ve mekanik klavyelerin çalışma ortamında çok da iyi bi seçim olmayacağını söyleyen bazı incelemelere baktıktan sonra da almamaya karar verdim. mk375s ve mk850 gibi ciklet tarzı klavyelere de göz attım fakat tuşlarının aralarındaki mesafe çok düşük, muhtemelen bir şey yazarken başka tuşlara basarım. He bu G613'te olmasını istediğim her şeye tik atan Apple Klavye veya Logitech Craft gibi bazı klavyeler var, ama onlar da erişemeyeceğim fiyatlarda...

Beyler ben Apex 7 almak istiyorum fakat 1200 TL civarı Gittigidiyor'da outletini buldım 978 TL sizce almalı mıyım yoksa birkaç ay daha para biriktirip normalini mi almalıyım

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı