Logitech G633 Artemis Spectrum Cızırtı Problemi

Ceyhun Eroğlu

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yeni aldığım, markasını başlıkta belirttiğim kulaklığımda, boştayken hışırtı problemi yaşıyorum. Nasıl anlatsam, bir müzik dinlerken veya oyun oynarken fark edilmiyor ancak bir şey dinlemiyorken çok hafif de olsa, oda sesi tarzında çok hafif bir hışırtı geliyor. Logitech Oyun yazılımındaki ayarlarda Yan Tonu 0 ayarına getirdim. Ama ses çok da az olsa devam ediyor. Çok az ise neden burada konu açıyorsun diyebilirsiniz arkadaşlar ama bir süre sonra gerçekten rahatsız ediyor. Yardımcı olursanız sevinirim benim için gerçekten önemli bir konu. Şimdiden teşekkürler.

Yok mu yardımcı olabilecek ?

Bendede var aynı problem böyle bi boşluk uğulduyor gibi oluyor G633 benimkide en yakın zamanda kurtulacağım bu kulaklıktan.

G663'ün 3.5mm jack girişi de var, kutusundan hem USB hem de 3.5mm aux kablo çıkıyor. yoksa da bir kablo edinip denemenizi tavsiye ediyorum. En azından sorunun kulaklıkta olup olmadığını anlarsınız.

Arkadaşlar yeni aldığım, markasını başlıkta belirttiğim kulaklığımda, boştayken hışırtı problemi yaşıyorum. Nasıl anlatsam, bir müzik dinlerken veya oyun oynarken fark edilmiyor ancak bir şey dinlemiyorken çok hafif de olsa, oda sesi tarzında çok hafif bir hışırtı geliyor. Logitech Oyun yazılımındaki ayarlarda Yan Tonu 0 ayarına getirdim. Ama ses çok da az olsa devam ediyor. Çok az ise neden burada konu açıyorsun diyebilirsiniz arkadaşlar ama bir süre sonra gerçekten rahatsız ediyor. Yardımcı olursanız sevinirim benim için gerçekten önemli bir konu. Şimdiden teşekkürler.

Yok mu yardımcı olabilecek ?

Ceyhun kardeş ne yaptın bu konuda bir gelişme var mı?

Beyler bende de aynı problem var ama benimki farkı bende oyun oynarken şarkı dinler ken yada boşta durunca oluyor bir anda ses bozuluyor ve çok yüksen cızırtı sesine dönüşüyor ve bu bir anda oluyor korkuyorum birgün bu kulaklık yüzünden kalp kirizi geçirecem herhalde ben kabloyla oynayınca geçiyor ama bende ki sizinki gibi değil kulağı sağır edecek cinsten söyledğim gibi kabloyu oynatınca gidiyor sorunun çözümünü bilen varmı

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı