Logitech G700S Mouse Skatez nereden alınabilir?

Tribalsatak

Kilopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Faremdeki skatezlar eridi. Yenilerini almak istiyorum. Acaba nereden bulabilirim? Amazon vb. sitelerde satışta gözüküyor fakat Türkiye'ye gönderimi var mı anlayamıyorum. Amazon biraz karışık geliyor bana. Eğer konu hakkında bilgi sahibi biri yardımcı olursa çok sevinirim.

AliExpress'de var bu tarz ürünler, oralardan bakmanızı tavsiye ederim. Tahmini Teslimat Zamanı
Anladım teşekkürler. Bu tarz yabancı sitelerden daha önce hiç bir sipariş vermedim. Acaba kargo vb. bir şeyde sorun yaşar mıyım? Ona göre sizin verdiğiniz linkten siparişi vereceğim.

Anladım teşekkürler. Bu tarz yabancı sitelerden daha önce hiç bir sipariş vermedim. Acaba kargo vb. bir şeyde sorun yaşar mıyım? Ona göre sizin verdiğiniz linkten siparişi vereceğim.
2 3 yıldır alışveriş yapıyorum toplasan 1 2 kere sorun yaşamışımdır onda da para iadesi aldım, yani korkulacak bişey yok.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı