Logitech mouse skatez gönderiyor mu?

Ensar KOCAKAYA

Decapat
Merhaba arkadaşlar. Ben yeni bir Logitech mouse aldım. Fakat mouse skatezlerinin aşınmasından korkuyorum. Çünkü eski faremde bu sorun ile karşılaşmıştım. İnternetten baktığımda bütün skatezler yurt dışından geliyor. Ama bir forumda Logitech destek ile iletişime geçerseniz size ücretsiz bir şekilde yollanacağı söyleniyor. Böyle bir şey mümkün mü acaba? Bilgisi olan varsa cevap verirse sevinirim. Teşekkürler.

Forumdaki bir arkadaş Logitech mouse'unun skatezi aşınınca geri istediğinde o mouse'un aynısından yolladıklarını söylemişti. Tabii şans eseri arada bir yolluyorlardır ancak yine yollarlar. Türkiye içi servisleri iyi diye duydum.

Forumdaki bir arkadaş Logitech mouse'unun skatezi aşınınca geri istediğinde o mouse'un aynısından yolladıklarını söylemişti. Tabii şans eseri arada bir yolluyorlardır ancak yine yollarlar. Türkiye içi servisleri iyi diye duydum.
Destek ile iletişime geçtim . Benden baya bir şey istediler. Ürünün faturası, yaşadığım sorun ile ilgili içinde mouse umun gözüktüğü bir video falan vs. 24 saat ile 48 saat arasında geri dönüş yapacaklarını söylediler. Galiba yollayacaklar. Ama inşallah mouse umu yollamam gerekmez. Garanti süresince mousesiz yapamam.

Destek ile iletişime geçtim. Benden bayağı bir şey istediler. Ürünün faturası, yaşadığım sorun ile ilgili içinde mouseumun gözüktüğü bir video falan vs. 24 saat ile 48 saat arasında geri dönüş yapacaklarını söylediler. Galiba yollayacaklar. Ama inşallah mouseumu yollamam gerekmez. Garanti süresince mousesiz yapamam.

Son durum nedir?

Destek ile iletişime geçtim . Benden baya bir şey istediler. Ürünün faturası, yaşadığım sorun ile ilgili içinde mouse umun gözüktüğü bir video falan vs. 24 saat ile 48 saat arasında geri dönüş yapacaklarını söylediler. Galiba yollayacaklar. Ama inşallah mouse umu yollamam gerekmez. Garanti süresince mousesiz yapamam.
Mouse'unu yollaman gerekmiyor.

Geri
Yukarı