Logitech G733 alınır mı?

Bütçe
1700-1800
Hocam önerir misiniz g733ü eski kullanıcılardan sayılırsınız.
Kanka bildirim geldi cevaplamak istedim. Bende alalı 2 yıl olucak, çok memnunum bir sıkıntısı çıkmadı sadece kulak pedleri kullanmaktan hafif sarardı ve kafa bandı esnedi. Birde pil performansı biraz düştü ama 10+saat hala rahat dayanıyor bende full ışıklar açıkken.

Kanka bildirim geldi cevaplamak istedim. Bende alalı 2 yıl olucak, çok memnunum bir sıkıntısı çıkmadı sadece kulak pedleri kullanmaktan hafif sarardı ve kafa bandı esnedi. Birde pil performansı biraz düştü ama 10+saat hala rahat dayanıyor bende full ışıklar açıkken.
Hocam ürünü aldım deneme aşamasındayım bi kaç bişey merak ediyorum izninle. 1. Öncelikle kulaklarım bazen böyle içerisinde ki pede değiyor bu zamanla artar mı? Kullandıkça kulaklığın dış pedi iyice böyle içeri doğru çöküyor mu yoksa sabit kalıyor mu bunu çok düşünüyorum.
2. Kulaklıkta 7.1 var pc uygulamasından Sorround Ses diye bişey var onu açmadan 7.1 i kullanamıyor muyuz? Çünkü onu açınca kulaklığın sesi berbat oluyor.

Hocam ürünü aldım deneme aşamasındayım birkaç bir şey merak ediyorum izninle. 1. öncelikle kulaklarım bazen böyle içerisinde ki pede değiyor bu zamanla artar mı? Kullandıkça kulaklığın dış pedi iyice böyle içeri doğru çöküyor mu yoksa sabit kalıyor mu bunu çok düşünüyorum.
2. kulaklıkta 7.1 var PC uygulamasından sorround ses diye bir şey var onu açmadan 7.1'i kullanamıyor muyuz? Çünkü onu açınca kulaklığın sesi berbat oluyor.

Öncelikle 7.1 maalesef öyle bildiğim kadarıyla onu açmadan tam sorrund ses alamıyorsun. Ben FPS oynadığım zamanlarda başta alışamadım ama CS de falan derinlik katıyor zamanla alışıyorsun.
1 ve soru için zamanla artma çökme olmuyor sabit kalıyor hafızalı sünger ama ileride yaparsa Amazon'da falan pedler satılıyordu en son o kadar pahalı değildi değiştirirsin.

Öncelikle 7.1 maalesef öyle bildiğim kadarıyla onu açmadan tam sorrund ses alamıyorsun. Ben FPS oynadığım zamanlarda başta alışamadım ama CS de falan derinlik katıyor zamanla alışıyorsun.
1 ve soru için zamanla artma çökme olmuyor sabit kalıyor hafızalı sünger ama ileride yaparsa Amazon'da falan pedler satılıyordu en son o kadar pahalı değildi değiştirirsin.
Sorround Sesi uygulamadan açmadan aslında yine 7.1 alabiliyorsun dimi onu farkettim bende CS oynuyorum ondan dolayı konuşuyorum. Sorround Sesi açmak sıkıntı biraz.
Kulak içi ped işini düşüneceğim. Hafiften kulağım bazen değiyor içerisindeki pede gibi o canımı sıkmaya başladı 5.000 tl veriyorum sonuçta steelserieslerde de vardır bu paralara güzel bişey sanırım.

Geri
Yukarı