Logitech G733 alınır mı?

Bütçe
1600₺

Noxiares

Hectopat
Yer
Ankara
Kablolu kulaklık alacaktım 900 TL civarına ama kimseden öneri gelmedi. Bende bütçeyi yükselterek kablosuz kulaklık almaya karar verdim. Logitech G733 çok beğendim, siyahı gelince almayı düşünüyorum bu fiyat aralığında rakibi var mı? Alınır mı? Ergonomik olması çok önemli.

Dosya Ekleri

• logitech-g733-lightspeed-headset-black-2-4ghz.jpg
    logitech-g733-lightspeed-headset-black-2-4ghz.jpg
    88,1 KB · Görüntüleme: 154
Kablolu kulaklık alacaktım 900 TL civarına ama kimseden öneri gelmedi. Bende bütçeyi yükselterek kablosuz kulaklık almaya karar verdim. Logitech G733 çok beğendim, siyahı gelince almayı düşünüyorum bu fiyat aralığında rakibi var mı? Alınır mı? Ergonomik olması çok önemli.
Öncelikle ben alırken hiç yorum bulamadığım için yorum yapmak istiyorum, ürünün beyaz rengi elime dün ulaştı. Oldukça hafif yaklaşık 2 saat oyun oynadım kafamda yok gibi o derece. Genel olarak wireless ve/veya yüksek segment kulaklıklar kadın dostu olmuyor g635 çok iyiydi ama 1 senede kafamı ezdi resmen. Şarjı tabi zamanla ölecek ama %40 kutudan çıkardım biraz müzik dinledim 2 saat kadar da fortnite save the world oynadım sesler bana yeterli geldi ve 2 saatin sonunda %23 şarjı kaldı şimdilik bu iyi gibi. Wireless alıcıya gelirsek kasanın arkasına taktım 7 metre koridordan geçip mutfağa girdiğim anda kesildi ama oda içerisinde yeterli. Kulaklık ayarı bildiğimiz kulaklıklar gibi kenarlardan açılmıyor,aradaki bandın kademesini değişerek kullanabiliyoruz. Fiyat/performans ürünü kesinlikle değil ama benim için konfor ürünü oldu.
Son olarak ben bunu alırken biliyordum ama belki siz duymamışsınızdır;
Benim gibi gözlük kullanıyorsanız kenardaki rgbler gözlükten aşırı yansıyor bu da oyundayken gözünüze biri lazer tutuyormuş hissi yaratıyor ara ara. Ben kapatarak kullanmayı tercih ettim. Çerçeve kenarlarında herhangi bir baskı yaratmadı. Başka bir sorunuz olursa kullandıkça yardımcı olabilirim.
Buyurun kullanan birinin yorumu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Memnun değil misin kulaklıktan, neden değişmek istiyorsun?

Ses kalitesi ve mikrofondan çok memnunum. Ama çok ağır kulaklık ve bana çok konforlu gelmiyor. Arkadaşımda da var onun şikayeti yok, yüz ve kulak yapısından dolayı galiba. Ben 2 saat takınca dayak yemiş gibi oluyorum. Satacağım bunu ya.

G733 kullanıyorum merak ettiklerini sorabilirsin ve çoğu kulaklığı kullandım istersen karşılaştırabilirim.
Cloud 2 - Arctis 1 - Arctis 3 - Arctis 7 - G733 - Razer Kraken - jd712.
Bunların hepsini uzunca kullandım.

Hocam benim için en önemli olay rahatlığı ve hafifliği bu konuda nasıl? Sence bu fiyatlarda rakibi var mı? Bir de nereden kaça aldınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı