Logitech G733 alınır mı?

Bütçe
1600₺
G733 kullanıyorum merak ettiklerini sorabilirsin ve çoğu kulaklığı kullandım istersen karşılaştırabilirim.
Cloud 2 - Arctis 1 - Arctis 3 - Arctis 7 - G733 - Razer Kraken - JD712
Bunların hepsini uzunca kullandım.
Merhaba hocam bende kulaklığı satın aldım benim bir sorum olacak . Logitech gHub üzerden yan sesi açtığımda sadece soldan kendi sesimi duyuyorum ve ses biraz az sizde de böyle mi ? Buna göre kulaklığı değiştirmeyi düşünüyorum.

Açıkçası şu şekilde, Genel olarak olumlu yorumların konfor ve rahatlık üzerine olması bana şunu merak ettirdi. Kalite bakımından ele alırsak, black shark v2 daha kaliteli ama konfor bakımından çokta geri de değil mi acaba? Şimdi işim gereği kulaklık tüm gün kafamda, konfor önemli ama oyun oynayan film izleyen de biriyim. O kalitesizliği g733 de çok hisseder miyim diye korkuyorum. Ya da black shark v2 de belki çokta rahat değil ama ses akıyor der miyim diye merak ediyorum. Ayrıca sanırım black shark v2 de kablolu bağlantıda varken, g733 de yok sanırım bu da beni rahatsız etti
Hocam 1 aydan fazla zaman geçmiş. Hangi kulaklığı neden tercih ettiniz ve şuanki yorumlarınızı neler? Teşekkürler, saygılarımla.

G733 kullanıyorum merak ettiklerini sorabilirsin ve çoğu kulaklığı kullandım istersen karşılaştırabilirim.
hocam cloud 2 wr kullanıyorum kafam yapım küçük olduğu için kulaklım oturmuyor sanırım bu yüzden üst tarafı baskı yapıyor ve kafamı ağrıtıyor bu yüzden g733 düşünüyorum sizce g733 kafama tam oturabilir mi ?

Hocam müzik ve bass deneyiminiz nasıl? Bassları kaliteli veriyor mu? Cızırtı vs. var mı?

Ses performansı oyun, film ve müzik fark etmez çok iyi. Ses yüksekliği aşırı yüksek değil bende Void Elite RGB vardı onu yüzde 50 ses yüksekliğinden kullanıyordum. O kadar çok ses vermesi bir kulaklığın aşırı gereksiz bence. G733'ü yüzde 80 ile yüzde 100 arasında kullanıyorum ve uygulamalardan kısıyorum sesleri tam istediğim gibi ses yüksekliği.
Oyunlarda ses sorunu yaşıyorum çok kısık geliyor 7 saat uğraştım yapamadım kafayı yicem

Oyunlarda ses sorunu yaşıyorum çok kısık geliyor 7 saat uğraştım yapamadım kafayı yicem
Yardımcı olursan sevinirim kardeşim ya

Yeni konular

Geri
Yukarı