Logitech G733 alınır mı?

Alabilirsiniz. Ürünü hala kullanmaktayım, herhangi bir sıkıntı yaşamadım.

G535 aldım neredeyse aynılar hatta rting sitesinde ilginç şekilde oyun bandında 7.6 almış G535 YouTube incelemelerindede bayağı iyi demişler bataryasıda çok iyi.
Razer V2 kullanıyorum onu satacağım biraz kendim ekleyip Lamzu sora gibi fareler bakacağım.

G535 aldım neredeyse aynılar hatta rting sitesinde ilginç şekilde oyun bandında 7.6 almış G535 YouTube incelemelerindede bayağı iyi demişler bataryasıda çok iyi.
Razer V2 kullanıyorum onu satacağım biraz kendim ekleyip Lamzu sora gibi fareler bakacağım.

Hayırlı olsun. İnternetten gördüğüm kadarıyla fiyat olarak G733'ün bayağı aşağısında herhangi bir sebebi var mıdır? Yakın zamanda bir arkadaşım G733 alacağını söyledi eğer memnunsanız ona da G535 önermek için sordum. G733 ve G535 arasında farklı bir şey gördünüz mü?

Benim arkadaşım alıp daha sonralardan pek memnun kalmamıştı, ben Cloud 2 kullanıyorum genelde de öneriyorum fakat bayağı eski kaldı bu da, muhtemelen güncel olarak o fiyat bantlarına daha iyisini önerebilir arkadaşlar eğer varsa.

Hayırlı olsun. İnternetten gördüğüm kadarıyla fiyat olarak G733'ün bayağı aşağısında herhangi bir sebebi var mıdır? Yakın zamanda bir arkadaşım G733 alacağını söyledi eğer memnunsanız ona da G535 önermek için sordum. G733 ve G535 arasında farklı bir şey gördünüz mü?
Daha yeni sipariş verdim ama şöyle atayım size G553 9. sırada G733 26. sırada YouTube yabancı bir videoda adam G PRO X G733 G553'ü karşılaştırıyor çoğunda G553'e daha çok puan veriyor.
Ürün gelsin deneyimleyip size yazarım.

Ürünü aldım çok memnunum şu anlık iyi ki almışım dedim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_10.png
    Screenshot_10.png
    295,7 KB · Görüntüleme: 42
  • Screenshot_11.png
    Screenshot_11.png
    86,8 KB · Görüntüleme: 43
Son düzenleme:
Daha yeni sipariş verdim ama şöyle atayım size G553 9. sırada G733 26. sırada YouTube yabancı bir videoda adam G PRO X G733 G553'ü karşılaştırıyor çoğunda G553'e daha çok puan veriyor.
Ürün gelsin deneyimleyip size yazarım.

Ürünü aldım çok memnunum şu anlık iyi ki almışım dedim.
Alabilirsiniz. Ürünü hala kullanmaktayım, herhangi bir sıkıntı yaşamadım.
selamlar bugün g733 ü aldım elinizde hali hazırda EQ ayarları varsa atabilir misiniz şayet hala kullanıyorsanız kulaklığı?

Yeni konular

Geri
Yukarı