Logitech G733, 2023 yılında alınır mı?

Foooj

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i7 13700KF Asus TUF RTX 4070Tİ gskill 32gb(16x2) 5600mhz ddr5 ram.
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar Logitech G733 2023 yılında alınır mı? Onun yerine daha iyisi var mı? Valorant oynuyorum ses kasmam lazım. Bu kulaklığın tek eksiği bence Bluetooth özelliği olmaması telefondan kullanmak istediğimde kullanamayacağım. Kulak pedleride çok yumuşak gelmedi ama idare eder. Kablosuz oyuncu kulaklığı var mıdır bana onerebileceginiz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar Logitech G733 2023 yılında alınır mı? Onun yerine daha iyisi var mı? Valorant oynuyorum ses kasmam lazım. Bu kulaklığın tek eksiği bence Bluetooth özelliği olmaması telefondan kullanmak istediğimde kullanamayacağım. Kulak pedleride çok yumuşak gelmedi ama idare eder. Kablosuz oyuncu kulaklığı var mıdır bana onerebileceginiz?
Barracuda Pro öneririm.

Hocam ben aldım eskiden Rampage kullanıyordum.

Sesi bir tık daha farklı gelmişti müzik dinlemeyi seven birisiysen alma.

Bir arkadaşım G733 ses kartı eski model varmış öyle demişti.

Ben aldığımda 2500TL almıştım şu an fiyatı aşırı pahalanmış fiyatına değmeyebilir.

Hocam ben aldım eskiden Rampage kullanıyordum.

Sesi bir tık daha farklı gelmişti müzik dinlemeyi seven birisiysen alma.

Bir arkadaşım G733 ses kartı eski model varmış öyle demişti.

Ben aldığımda 2500TL almıştım şu an fiyatı aşırı pahalanmış fiyatına değmeyebilir.

Siz memnun musunuz efendim

Barracuda Pro öneririm.

Barracuda X nasıldır? Hem fiyatı uygun. 7.1
250gr Bluetooth 5.2

Barracuda X nasıldır? Hem fiyatı uygun. 7.1
250gr Bluetooth 5.2

G435'in rakibi diye biliyorum Barracuda X, G733 daha iyi bir tercih olur. Bakabilirsiniz:

G435'in rakibi diye biliyorum Barracuda X, G733 daha iyi bir tercih olur. Bakabilirsiniz:

Hocam incelemelerinde Barracuda X G733'u ezip geçiyor. Sadece G733'un 7.1'i daha kaliteli

Geri
Yukarı