Logitech G733 alınır mı?

wrâithx

Hectopat
Maalesef kulaklığımı kırdım (sinirden değil :) kırdığım kulaklık SteelSeries Arctis 5)

Logitech G733 nasıl bir kulaklık ve fazladan Bluetooth alıcı lazım mı? Çünkü PC'de Bluetooth yok sizce nasıl bir kulaklık alınır mı? Veya aranızda alan varsa deneyimini anlatırsa sevinirim şimdiden teşekkürler.

Bilgisayar için kendi kablosuz 2.4 GHz arabirimini kullanıyordur. Yani, bilgisayarda kullanmak istediğinde kendi USB alıcısını bilgisayara takman gerekir, BT alıcısı şart değil.

HyperX bende almayı düşünüyorum ama biraz daha üstüne koyup Logitech veya kablolu Arctis Pro alabilirm
Eğer kablosuz kulaklık almayı kafaya koyduysan kesenin ağzını açman gerek. Geçen sene bu dönemlerde 2 bin TL bandında HyperX Cloud II Wireless haricinde düzgün bir ürün yoktu ki Cloud II Wireless da kampanyalı olarak 2 bin civarında satılıyordu. Arctis Pro sağlam kulaklıktır.

Eğer kablosuz kulaklık almayı kafaya koyduysan kesenin ağzını açman gerek. Geçen sene bu dönemlerde 2 bin TL bandında HyperX Cloud II Wireless haricinde düzgün bir ürün yoktu ki Cloud II Wireless da kampanyalı olarak 2 bin civarında satılıyordu. Arctis Pro sağlam kulaklıktır.

Wireless olması beni çok ilgilendirmiyor, önceki kulaklığım SteelSeries olduğu için Arctis Pro alasım var tam bir karar veremiyorum

Geri
Yukarı