Logitech G733 alınır mı?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (33).png
    Ekran Görüntüsü (33).png
    247,8 KB · Görüntüleme: 35

Bütçe arttırılırsa Arctis 7P alırım. Bütçem artmıyorsa Arctis 4P alırım. Veya gider Wireless HS55 veya Void Elite Wireless alıp arada kafan paraya da gider harici mikrofon alırım.

Bahsettiğiniz modelle karşılaştırması böyle çıkıyor. Ses puanları da gayet iyi duruyor bu site tarafsız bir site ve güvenilir.

Hocam bu tarz siteler istatiksel olarak veriyor verileri. Bence Arctis 7+ çok daha üstün bir model G733'e göre.

Bahsettiğiniz modelle karşılaştırması böyle çıkıyor. Ses puanları da gayet iyi duruyor bu site tarafsız bir site ve güvenilir.
Rtings'e gram güvenmiyorum. Monitörde DCI P3 oranı yüzde 80 olan monitörle 95 olan monitörü biri 8 diğeri düz 10 bit olmasına rağmen karşılaştırmada neredeyse aynı puanda gösteriyordu renk doğruluğunu. Keza bazı mouse karşılaştırmalarında da benzer şeylere denk geldim.

Dediğim gibi ben olsam HS55 wireless veya Void elite wireless alırdım arda kalan para ile harici güzel bir mikrofon alınabilir.

Rtings'e gram güvenmiyorum. Monitörde DCI P3 oranı yüzde 80 olan monitörle 95 olan monitörü biri 8 diğeri düz 10 bit olmasına rağmen karşılaştırmada neredeyse aynı puanda gösteriyordu renk doğruluğunu. Keza bazı mouse karşılaştırmalarında da benzer şeylere denk geldim.

Dediğim gibi ben olsam HS55 wireless veya Void elite wireless alırdım arda kalan para ile harici güzel bir mikrofon alınabilir.
Dediğiniz iki modelde hem malzeme kalitesinde rezalet hemde void elite dip ses var ve kafa bandı kronik kırılıyor.

Hocam harici mikrofonunuz yoksa tercih edilecek bir model değil bence.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
11 yıl öncesinde çıkmış bir kulaklık ile aralarındaki mikrofon performansını bu videoda duyabilirsiniz gerçi G733'te çok yeni değil 4 yıl önce çıktı.

Rtings kötünün iyisi tam doğru soylemesede (ki bu imkansız ses aşırı öznel birsey) karşılaştırma siteleri arasında en iyileri denilebilir.

Geri
Yukarı