Elektronik Logitech G733 beyaz rengi 4.500TL

Beyaz rengi normalde hep 5500 civarlarında olur, almak isteyen bakabilir.

Çok dandik malzemesi.

Alınabilecek bir model mi?

Şahsen bütçe 4500'ü geçmiyorsa bunu alırdım:

5500 ise buna bakabilirsin. Ben memnunum. Barracuda X de arkadaşıma aldırdım çok memnun.

Çok dandik malzemesi.

Hocam hafifliği ile önde kulaklık ama fiyatı daha ucuz olsaydı alınırdı bence. Çok güzel duruyor.

4500TL hocam bende de bütçe kararsızım setup beyaz bende o yüzden.

Hocam hafifliği ile önde kulaklık ama fiyatı daha ucuz olsaydı alınırdı bence. Çok güzel duruyor.

Benim kulaklık G733'ten çok daha ağır olsa gerek ama başım hiç ağrı yapmıyor. Her şey ağırlık değil hocam. Bu arada beyazıda var tabii sen bilirsin.

Benim kulaklık G733'ten çok daha ağır olsa gerek ama başım hiç ağrı yapmıyor. Her şey ağırlık değil hocam. Bu arada beyazıda var tabii sen bilirsin.

Hocam beyaz dediniz kalbimden vurdunuz testine bakıp alacağım gibi bilemedim.

Bu arada normal Barracuda'nın X'ten farkı nedir? BlackShark V2 Pro ve v2X kullanmıştım daha önce.

Malzeme kalitesinin kötü olduğu yorumuna katılıyorum. Daha önce üst modeli G933 alıp satmıştım. Plastiği çok kalitesizdi ve yeni olmasına rağmen her yeri gıcırdıyordu. Kulağımda stetoskop etkisi yankı yapıyordu kafamı hareket ettirdiğimde.

Çok dandik malzemesi.

5500 ise buna bakabilirsin. Ben memnunum. Barracuda X de arkadaşıma aldırdım çok memnun.
Öncellikle Razer Barracuda serisi ses kalitesi olarak g733'ün çok gerisinde , malzeme kalitesine gelirsek kulaklığa insan gibi davrandığın sürece hiçbir sorun olmuyor fırlatıp kırmak kesinlikle kullanıcının suçu . rakibi Barracuda falan değil, G733'ün rakibi artics 7. Şaun 3 tane kulaklık kullanıyorum Razer blackshark v2, G733 steel series artics 3 ,hyperx cloud II (satıldı), aralarından en iyisinin açık ara farkla g733 olduğunu söyleyebilirim.

Barracuda pro incelemesi.

Öncellikle Razer Barracuda serisi ses kalitesi olarak G733'ün çok gerisinde, malzeme kalitesine gelirsek kulaklığa insan gibi davrandığın sürece hiçbir sorun olmuyor fırlatıp kırmak kesinlikle kullanıcının suçu. Rakibi Barracuda falan değil, G733'ün rakibi Arctis 7. şaun 3 tane kulaklık kullanıyorum Razer BlackShark v2, G733 SteelSeries Arctis 3, HyperX Cloud II (satıldı), aralarından en iyisinin açık ara farkla G733 olduğunu söyleyebilirim.

Barracuda Pro incelemesi.

Şahsen ben G733 taktığımda kulağımda 100 TL'lik cafe kulaklığı var gibi gelmişti.

Geri
Yukarı