Logitech G733 için ses ayarları önerisi

charco

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkese selamlar, kulaklığı bugün kullanmaya başladım. Valorant oynuyorum fakat oyun içi sesler acayip boğuk geliyor. Önceden Arctis 3 modeli vardı 2016-17 modeliydi sanırım fakat o kulaklık bile Discord'ta ve Valorant'ta çok temiz sesler veriyordu. Arkadaşlarım Discrod''a klavye sesini duyuyorlar cızırtı sesi gidiyor vs. bir türlü ayarlayamadım. Valorant'ta ayak seslerini alamıyorum silah sesleri boğuk geliyor vallahi bir güzel ses ayarlarınız varsa gönderirseniz sevinirim.

Ben de ses bayağı yüksek geldiği için kıstım hatta %50 de kullanıyorum, sadece programlar üzerinden ses açıp kapatıyorum. Sıkıntıya gelince, bütün ayarlara baktınız mı, atladığınız bir şey olabilir belki?

Ben saldım hocam fakat hâlâ ayarlayamadım maalesef. Gerek CS'de gerek başka oyunlarda maalesef ses olayı sorunu sürekli yaşıyorum Valorant'ta belli olmuyor Apex'in zaten kendi sesleri sorunlu neyse artık gündelik kullanım içinde ise memnunum. Alanlara tavsiye etmem.

Logitech'in yetkili servisi çok başarılı. Daha önce 2 kulaklığımı da iade aldılar. O konuda rahat olun. Güzel bir çözüm sunabilirler. Benim de çok moralim bozuldu ama neden böyle bilmiyorum. Genel bir sorun sanırım.

Sanırım bana garezleri var. Üyeliğimi silmişler yetmemiş sildikleri üyeliğimin maili üzerinden kafalarına göre üyelik açıp bana kapatmadık ayağı yapıyorlar. Tam tamına 20 defa mailleştik aynı soruları 10 defa sordular en son sert konuşmaya başladım çünkü artık baymıştılar. Neyse oyunları bıraktığım için ve gündelikte sorun yaşamadığım için saldım göndermedim onlarda kulaklığın sorunlu olduğunu garantiye göndermemi tavsiye ettiler ama salla dedim zaten oyun oynamıyorum mikrofonla işim yok gündelik hayatta yeteri kadar iş görüyor.

Ben saldım hocam fakat hâlâ ayarlayamadım maalesef. Gerek CS'de gerek başka oyunlarda maalesef ses olayı sorunu sürekli yaşıyorum Valorant'ta belli olmuyor Apex'in zaten kendi sesleri sorunlu neyse artık gündelik kullanım içinde ise memnunum. Alanlara tavsiye etmem.

Sanırım bana garezleri var. Üyeliğimi silmişler yetmemiş sildikleri üyeliğimin maili üzerinden kafalarına göre üyelik açıp bana kapatmadık ayağı yapıyorlar. Tam tamına 20 defa mailleştik aynı soruları 10 defa sordular en son sert konuşmaya başladım çünkü artık baymıştılar. Neyse oyunları bıraktığım için ve gündelikte sorun yaşamadığım için saldım göndermedim onlarda kulaklığın sorunlu olduğunu garantiye göndermemi tavsiye ettiler ama salla dedim zaten oyun oynamıyorum mikrofonla işim yok gündelik hayatta yeteri kadar iş görüyor.
Dostum global mail göndermene gerek yok anlaşman zor olur. Türkiye'de destek sağlıyorlar. Türkiye desteği çok iyi. Yeri geliyor ürünü istemeden yenisi gönderiyor. Ben rahatlıkla iade ettim. İade raporu verdiler. Çok ilgililer ve maile direkt cevap veriyorlar. Penta Bilişim olarak geçiyor 0850 277 0227 numaralı telefondan ulaşabilirsin. Daha önce 3 kere kulaklık iademi aldılar. Anlaşmalı kargo koduyla ücretsiz gönderiyorsun ve sitesinden ürünün durumunu kontrol edebiliyorsun. Sana verdiğim numarayı ara ve gerekli detayları alıp garantiye gönder ürününü. Değişim çıkıyor çoğu zaman ama mail atarak iade talep edebilirsin.

Dostum global mail göndermene gerek yok anlaşman zor olur. Türkiye'de destek sağlıyorlar. Türkiye desteği çok iyi. Yeri geliyor ürünü istemeden yenisi gönderiyor. Ben rahatlıkla iade ettim. İade raporu verdiler. Çok ilgililer ve maile direkt cevap veriyorlar. Penta Bilişim olarak geçiyor 0850 277 0227 numaralı telefondan ulaşabilirsin. Daha önce 3 kere kulaklık iademi aldılar. Anlaşmalı kargo koduyla ücretsiz gönderiyorsun ve sitesinden ürünün durumunu kontrol edebiliyorsun. Sana verdiğim numarayı ara ve gerekli detayları alıp garantiye gönder ürününü. Değişim çıkıyor çoğu zaman ama mail atarak iade talep edebilirsin.
Teşekkürler bunu bilmiyordum. Ben genellikle kendi sitesindeki destekten yararlanmaya çalışıyordum. Kaydettim bunu teşekkürler tekrardan.

Herkese selamlar, kulaklığı bugün kullanmaya başladım. Valorant oynuyorum fakat oyun içi sesler acayip boğuk geliyor. Önceden Arctis 3 modeli vardı 2016-17 modeliydi sanırım fakat o kulaklık bile Discord'ta ve Valorant'ta çok temiz sesler veriyordu. Arkadaşlarım discrod"a klavye sesini duyuyorlar cızırtı sesi gidiyor vs. bir türlü ayarlayamadım. Valorant'ta ayak seslerini alamıyorum silah sesleri boğuk geliyor vallahi bir güzel ses ayarlarınız varsa gönderirseniz sevinirim.

Hocam G HUB'a girmeden cihazlar kısmında varsayılan masaüstü yazıyor yukar tarafta oraya basın ve Valorant görüceksiniz Valorant'a tıklayıp ayarlarına girin ve Valorant'a özel ses ayarını kapatın.

bende sesi yüzde 100 yapıyorum ama hala cok kısık geliyor acaba bozuk gelmiş olabilirmi
dostum bi değişiklik oldu mu kulaklığında bende dün aldım kulaklığı. Valorant oynarken ses çok kısık ve boğuk geliyor. Nasıl bir ayar yapmalıyım bilemedim. Oyunu aşağı alınca discord'dan arkadaşlarımın sesi farklı, oyundayken farklı geliyor. Mikrofon kalitesi oldukça iyi ama nasıl bir ayar yapacağımı bilemiyorum.

Kral profiller olayı değiştiriyor anladığım kadarıyla pek bir bilgim yok ama masaüstü akustik planlarını kitlersen diğer profillerde değişmiyor Valorant'a girdin mi Valorant profiline geçiyor ve o da sesi kısıyor anladığım kadarıyla.

İstek attım hocam sentinel#5953

Çözümünü bulabildin mi?

Kral profiller olayı değiştiriyor anladığım kadarıyla pek bir bilgim yok ama masaüstü akustik planlarını kitlersen diğer profillerde değişmiyor Valorant'a girdin mi Valorant profiline geçiyor ve o da sesi kısıyor anladığım kadarıyla.

Dediğin gibi yaptım zaten fakat yine değişmiyor. Arkada sesler açık inanılmaz güzel geliyor Valorant'a geçiyorum sesler açık kalmaya devam ediyor fakat Valorant sesleri çok kötü.

Yok çözemedim ve acayip sinirliyim. Ucuz bir kulaklık ve marka olsa anlayacağım. Pil sorunu yaşıyorum ve hijyenik ürün olduğu için kesinlikle iade almayacaklarını bildiğim için bir şeyde yapamıyorum. Çok heveslenerek aldığım kulaklıktan nasıl kurtulsam diye düşünüyorum. 2016 mı 2017 yılında mı ne aldığım SteelSeries Arctis 3 kulaklığım Discord'da ve oyunlarda acayip iyi temiz bir ses verirken üstünde kaç yıl geçmiş hâlâ daha Logitech'in dış sesleri engelleyememesi ve oyunlarda boğuk ses vermesini anlayamıyorum. Bunca yıldır ekipmanlarımı Logitech'ten yana seçmeyi tercih eden ben bu kulaklıkta beni acayip sinir etti. Daha yazılımıyla bile uyumlu değil. Şarjı olurken %94'te bırakıyorum sabah bir açıyorum bilgisayarı %40'a düşmüş ve sırf şarj gitmesin diye sadece oyunlarda bunu kullanıyorum. Twitch, YouTube tarzı platformlarda hoparlör kullanıyorum ama nafile. Teknoloji şans işi ama Logitech ile iletişime geçtim umarım TR desteği ilgili olur.
Kardeşim sonuç ne oldu bendede şarjı 90ken kapatıyorum sabahleyin açtığımda 7 8 şarj düşmüş oluyo.
ayrıca normalde cızırtı yokken surround testinde ve pubg mobilede bazen cızırtı oluyo sendede oluyomu?

Dostum bir değişiklik oldu mu kulaklığında bende dün aldım kulaklığı. Valorant oynarken ses çok kısık ve boğuk geliyor. Nasıl bir ayar yapmalıyım bilemedim. Oyunu aşağı alınca Discord'dan arkadaşlarımın sesi farklı, oyundayken farklı geliyor. Mikrofon kalitesi oldukça iyi ama nasıl bir ayar yapacağımı bilemiyorum.

Bu sorunu çözebildiniz mı bende satın aldım bu kulaklığını fakat çözemedim yardımcı olur musunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı