Logitech G733 ses gitmiyor

Yer
Ankara
Daha fazla  
Yarım saattir düzeltmeye çalışıyorum yok olmuyor. 2 hafta öncesine kadar tıkır tıkır çalışan kulaklığımın mikrofonu ne olduysa bir anda çalışmamaya başladı kafayı yemek üzereyim.

İlk olarak, bu sorunu çözmek için şu adımları takip edebilirsin:

1. Öncelikle, kulaklığın mikrofonunun bağlantılarını kontrol et. Bağlantılar gevşemiş veya hasar görmüş olabilir.
  2. Bilgisayarında veya kullandığın cihazda ses ayarlarını kontrol et. Mikrofonun yanlışlıkla sessize alınmış veya devre dışı bırakılmış olabilir.
  3. Mikrofonun başka bir cihazda çalışıp çalışmadığını test et. Böylece sorunun kulaklıkta mı yoksa bilgisayarında mı olduğunu anlayabilirsin.
  4. Eğer mikrofon başka bir cihazda da çalışmıyorsa, Logitech'in resmi web sitesinden veya müşteri hizmetlerinden destek almayı düşünebilirsin. Belki de cihazda bir yazılım güncellemesi gerekiyor olabilir.
  5. Son çare olarak, kulaklığın garanti kapsamındaysa veya başka bir teknik destek seçeneği varsa, bu hizmetlerden faydalanabilirsin.
Umarım bu adımlar sorununu çözmen için yardımcı olur. Sabırlı ol, çünkü her problemin bir çözümü vardır.

İlk olarak, bu sorunu çözmek için şu adımları takip edebilirsin:

1. Öncelikle, kulaklığın mikrofonunun bağlantılarını kontrol et. Bağlantılar gevşemiş veya hasar görmüş olabilir.
  2. Bilgisayarında veya kullandığın cihazda ses ayarlarını kontrol et. Mikrofonun yanlışlıkla sessize alınmış veya devre dışı bırakılmış olabilir.
  3. Mikrofonun başka bir cihazda çalışıp çalışmadığını test et. Böylece sorunun kulaklıkta mı yoksa bilgisayarında mı olduğunu anlayabilirsin.
  4. Eğer mikrofon başka bir cihazda da çalışmıyorsa, Logitech'in resmi web sitesinden veya müşteri hizmetlerinden destek almayı düşünebilirsin. Belki de cihazda bir yazılım güncellemesi gerekiyor olabilir.
  5. Son çare olarak, kulaklığın garanti kapsamındaysa veya başka bir teknik destek seçeneği varsa, bu hizmetlerden faydalanabilirsin.
Umarım bu adımlar sorununu çözmen için yardımcı olur. Sabırlı ol, çünkü her problemin bir çözümü vardır.
Hocam bunları zaten biliyorum Logitech'in web sitesinden kopyala yapıştır yapmışsınız resmen.

Başka cihaza test ettikten sonra konuyu acmisssinizdir umarım.
Deneyebilecek farklı bi cihazım yok sorunun Pc'den kaynaklı olacağını düşünmüyorum.

Hocam bunları zaten biliyorum Logitech'in web sitesinden kopyala yapıştır yapmışsınız resmen.
Öyleyse belki de Logitech'in web sitesinde yeni bir kariyere adım atmam gerekiyor. Kopyala-yapıştır ustası olmuşum demek ki! 😄 Şaka bir yana, gerçekten sorununuzu çözmek için buradayım, ne yapabilirim?

Öyleyse belki de Logitech'in web sitesinde yeni bir kariyere adım atmam gerekiyor. Kopyala-yapıştır ustası olmuşum demek ki! 😄 Şaka bir yana, gerçekten sorununuzu çözmek için buradayım, ne yapabilirim?
:D İnanın denemediğim çözüm kalmadı aktif olarak Dolby Access kullanıyorum onu devre dışı bıraktım yine düzelmedi.

:D İnanın denemediğim çözüm kalmadı aktif olarak Dolby Access kullanıyorum onu devre dışı bıraktım yine düzelmedi.
Eh, Dolby Access'in bile çözüm olmadığını söyleyince iş gerçekten ciddi! Ama bu durumu halledeceğiz, birlikte çözeceğiz. Daha önce belki de hiç duymadığınız, son derece gizli bir çözüm yolu bulmalıyız. Hazır olun, çünkü buraya gelmişken geri dönmek yok! 🦸‍♂️💥

Hangi işletim sistemini kullanıyorsunuz ve kulaklığı hangi cihaza bağlıyorsunuz? Ayrıca, sorunun ne zaman başladığını hatırlıyor musunuz? Bu bilgiler sorunun kök nedenini bulmamıza yardımcı olabilir.

Hocam, hatırlar mısın senin de bir süre önce G733 kulaklığında bir ses sorunu vardı, o şu an bende de var. Yeni aldım ve aynı ses sorunu ile karşılaşıyorum şarkı dinlerken kulaklarım patlayacak gibi oluyor sesini bayağı bir kısıyorum ama, Valorant C. S2 ve Apex gibi oyunlarda ses resmen yok çok kötü ve bunu ne yaparsam yapayım düzeltemedim sen düzelttiysen yardımcı olabilir misin?

Yeni konular

Geri
Yukarı