Logitech G733 vs. Hyperx Cloud 2 Wireless

Hocam merhaba,

Fiyatlarını da göz önünde bulundurursak Logitech G533 - Logitech G733 ve Razer BlackShark V2 Pro arasından hangisini seçerdiniz?

G533 çok daha ucuz ancak sizin önerdiğiniz BlackShard da çok hoşuma gitti. Birde ben de logitech fanboyluğu mevcut Logitech Pro X Wireless'e kadar bütçemi yükseltsem alınabilir mi? Yoksa hala BlackShark V2 mi önerirsiniz?

Çok teşekkür ederim, saygılar.

Merhabalar hocam, uzun zaman geçmiş mesajınızın üstünden acaba bu süre içinde hangi kulaklığı aldınız ve yorumlarınız nedir?
istek gönderdim sorabilirsiniz.
Çok detaylı ve iç karartıcı yorumlar yapan olmuş. Sabahtan beri kulağımda. Kendisini kafamda hissetmiyorum bile harika bir his. Şıklığı ve rahatlığı için tercih ettim ve hiç pişman olmadım. Şarj açısından sorun tamamiyle sıfır. Elime %40 ile ulaştı, yaklaşık 6 saat kullandım %25 civarına geldi. Yaklaşık 30 dakika şarja taktım ve %55 civarındaydı. Çok az yorum olduğu için yazma gereği duydum. Normalde forumları hiç kullanmam.

Hocam isteği reddetmişsiniz.
Hocam geçen 3 aylık süreden sonra kulakliktan hâlâ memnun musunuz? Ekleyeceğiniz bir şey var mı ben de almayı düşünüyorum da?

Şuan mevcut kulaklığım Logitech G430, 3 senelik olmasından dolayı artık sesinde sorunlar olmaya başladı zaten kulak padlerinde soyulmalar kararmalar falan oldu, yavaş yavaş ömrünü dolduruyor gibi. Gerçekten FPS oyunlarında çok güzel bir 7.1 performansı veriyordu, rakibin tam olarak nereden geldiğini anlıyordum. Yakın zamanda Logitech G432 almıştım ancak G430'daki performansı alamadım bu kulaklıktan, G430'un yenilenmiş hali olsa da bozmuşlar kulaklığı resmen, ben de sattım. Genelde Rainbow Six Siege, Battlefield 5 gibi oyunlar oynuyorum. FPS oyunlarında hangisinden daha iyi verim alırım bir de 1500 TL'ye kadar başka kablosuz oyuncu kulaklığı tavsiyeleriniz varsa da olur.

Benim icin sadece rainbow 6 ve valo cs go fps gibi oyun oynuyorum ayrıca rainbow için g733 ve cloud 2 wireless mi alcam bilemiyorum

Merhaba,

Konuyu hortlatacağım ancak ben de bu iki kulaklık arasında kaldım. Güncel incelemelerde HyperX'in tek eksiği yazılım ara yüzü gibi görünüyor. Logitech yazılım ve estetik konusunda çok önde. İki kulaklıkta şu an 3000 TL bandında geziyor. HyperX'in ses sürücüsü de G733'ten üstün görünüyor. Satın alan arkadaşlar hala memnun mu acaba? Yorumları var mı?

Merhaba,

Konuyu hortlatacağım ancak ben de bu iki kulaklık arasında kaldım. Güncel incelemelerde HyperX'in tek eksiği yazılım ara yüzü gibi görünüyor. Logitech yazılım ve estetik konusunda çok önde. İki kulaklıkta şu an 3000 TL bandında geziyor. HyperX'in ses sürücüsü de G733'ten üstün görünüyor. Satın alan arkadaşlar hala memnun mu acaba? Yorumları var mı?

Konuyu tekrarden ben hortlatıyorum 8 aydır Cloud2 Wireless kullanıyorum gayet memnunum.

Konuyu tekrarden ben hortlatıyorum 8 aydır Cloud2 Wireless kullanıyorum gayet memnunum.

Merhaba, ben de tekrar hortlatıyorum ama G733'ten memnunum. Görünüşe önem veren birisi olarak RGB ışıklandırmasından da çok memnunum. Tek sorun böyle pahalı bir kulaklığın USB haricinde Bluetooth ile de bağlantısının olmaması. Cihazın sarjı bittiğinde kablosuyla şarj ederken yine cihaza ait USB dongle takılı olması gerekiyor. Laptopta çok fazla USB portu yoksa bu biraz sorun olabiliyor. Onun haricinde ses, mikrofon gibi özelliklerinden memnunum alacak arkadaşlar içinde bilgi niteliğinde olmuştur umarım.

Geri
Yukarı