Logitech G733 vs HyperX Cloud Alpha Wireless

Ses kaliteleri konusunda bir farklılık yok o zaman öyle mi?

Bende iki kulaklık arasında kaldım. Ses sürücüsü olarak HyperX gayet üstün. Yazılım konusunda HyperX'te hiçbir şey yok diyebilirim. Hiçbir özellik eklenmemiş. Logitech tasarım ve yazılımda çok önde bence. Ses kalitesi mi yoksa yazılım ara yüzü ile tasarımı daha şık Logitech mi? Soru bu aslında şu an.

Bende iki kulaklık arasında kaldım. Ses sürücüsü olarak HyperX gayet üstün. Yazılım konusunda HyperX'te hiçbir şey yok diyebilirim. Hiçbir özellik eklenmemiş. Logitech tasarım ve yazılımda çok önde bence. Ses kalitesi mi yoksa yazılım ara yüzü ile tasarımı daha şık Logitech mi? Soru bu aslında şu an.
Pil performansı kafamı çok karıştırıyor. Biri 300 saat diğeri 20 saat.

Ses kaliteleri konusunda bir farklılık yok o zaman öyle mi?
açıkçası bilmiyorum ben kafamı agrıtmasın terletmesin diye g733 almıştım ve cok memnunum. mikrofonu da bence çok iyi geçmişte kullandıklarıma göre ama ne kadar üst seviye bilemiyorm. pil konusu da rgb yi kapatınca 30 saat oluyor ki bence yeterli.

Açıkçası bilmiyorum ben kafamı agrıtmasın terletmesin diye G733 almıştım ve cok memnunum. Mikrofonu da bence çok iyi geçmişte kullandıklarıma göre ama ne kadar üst seviye bilemiyorum. Pil konusu da RGB'yi kapatınca 30 saat oluyor ki bence yeterli.

Ben de G733 aldım hocam. Çok test edemedim ama görüntüsü çok hoşuma gidiyor. Tasarıma önem veriyorum biraz, ses kalitesi olarak yorumları ekleyeceğim.

Hocam 2 kulaklığında birbirine göre avantajları var ikisi de rahat dayanıklı mikrofonları birbirine yakın pil ömrü olarak HyperX çok iyi bence ikisi de tasarımda güzel ikisini de taktım HyperX'in tasarımı çok hoşuma gitti yazılım olarak çok bir olayı yok HyperX'in ama Logitech fark atıyor o konuda bence ben yerinde olsam HyperX alırdım am G733'e göre kötü bir özelliği daha var bağlantı alanı zayıf evin bazı kısımlarında bağlantısı gidiyor ama yaklaşınca otomatik bağlanıyor.

Hocam 2 kulaklığında birbirine göre avantajları var ikisi de rahat dayanıklı mikrofonları birbirine yakın pil ömrü olarak HyperX çok iyi bence ikisi de tasarımda güzel ikisini de taktım HyperX'in tasarımı çok hoşuma gitti yazılım olarak çok bir olayı yok HyperX'in ama Logitech fark atıyor o konuda bence ben yerinde olsam HyperX alırdım am G733'e göre kötü bir özelliği daha var bağlantı alanı zayıf evin bazı kısımlarında bağlantısı gidiyor ama yaklaşınca otomatik bağlanıyor.

Kulak üstü kulaklık almadım hocam. Saçlarımda bıraktığı izden çok rahatsız oluyordum. Kulak içi ile devam ediyorum.

Geri
Yukarı