Satıldı Logitech G900 Kablosuz Oyuncu Faresi

Makaleler
151
Yer
Çengelköy
Daha fazla  
Profil Kapağı
1524428124
Tüm ekipmanlarım Corsair olduğu için artık kullanmadığım Logitech G900 kablosuz oyuncu faresini satıyorum.

Fiyat 350 Lira, kargo alıcıya ait, Üsküdar-Kadıköy elden verilebilir.

PicsArt_10-31-03.15.41.jpg

Çok ihtiyacım var bana satsana :)
Sen önce elindekileri eskit bence :D.
Tüm ekipmanlarım Corsair olduğu için artık kullanmadığım Logitech G900 kablosuz oyuncu faresini satıyorum.

Fiyat 350 Lira, kargo alıcıya ait, Üsküdar-Kadıköy elden verilebilir.

Eki Görüntüle 340783
Sormam gerekiyor mu bilmiyorum ama adettendir. Kırık, çıkık, çizik veya herhangi bir yerinde problem var mı?

Sormam gerekiyor mu bilmiyorum ama adettendir. Kırık, çıkık, çizik veya herhangi bir yerinde problem var mı?
Kırığı, çiziği, eksiği vs. yok. 2017 sonunda aldım, 2018 ortasında Corsair Dark Core satın alınca ihtiyaç fazlası oldu.

Sen önce elindekileri eskit bence :D.
Eskimelerini beklersek oo yani Utku :)
Kırığı, çiziği, eksiği vs. yok. 2017 sonunda aldım, 2018 ortasında Corsair Dark Core satın alınca ihtiyaç fazlası oldu.
Kefilim arkadaşa @utkuversus :) Bu arada Onur beycim ürünün garantisi konusunda ve kullanım fonksiyonları hakkında bilgi alabilir miyiz? Mesela şarjı 1000 Hz ayarında ve ışıkları açıkken kaç gün gidiyor?

Kefilim arkadaşa @utkuversus :) Bu arada Onur beycim ürünün garantisi konusunda ve kullanım fonksiyonları hakkında bilgi alabilir miyiz? Mesela şarjı 1000 Hz ayarında ve ışıkları açıkken kaç gün gidiyor?
20-24 Saat kadar kullanılıyor yani günde 5 saat oyun oynayan biri 4 gün kullanabilir, kabloluyken de hem şarj olup hem de kullanılabiliyor.

Ürün Logitech'in sponsor olduğu bir CS: GO turnuvasında kazanılmış, ardından jelatini açılmadan doğrudan benim tarafımdan satın alınmıştır. Bu sebeple faturası yok ancak garanti belgesi ve kutu içeriği tam.

Yeni konular

Geri
Yukarı