Logitech G910 mu yoksa Razer Blackwidow Chroma mı?

Akif793

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ben 2 klavye arasında kaldım, bir tanesi Razer Blackwidow chroma diğeri Logitech g910, hangisi daha rahatsa onu almayı planlıyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Bende klavye arıyordum ve uzun araştırmalar sonucu nihai sonuca vardım. Klavyede tartışılmaz Corsair ama Türkiye'de satılmıyor. Amazondan getirtme imkanın varsa hiç düşünme Corsair al. Eğer Türkiye'den almak istiyorum diyorsan sana Logitech G910 öneririm sebebi ise G910 daha yeni bir klavye ve Razer cherry mx kullanmak yerine ucuza kaçıp kendi ürettiği switchleri kullanıyor.

Bende klavye arıyordum ve uzun araştırmalar sonucu nihai sonuca vardım. Klavyede tartışılmaz Corsair ama Türkiye'de satılmıyor. Amazondan getirtme imkanın varsa hiç düşünme Corsair al. Eğer Türkiye'den almak istiyorum diyorsan sana Logitech G910 öneririm sebebi ise G910 daha yeni bir klavye ve Razer cherry mx kullanmak yerine ucuza kaçıp kendi ürettiği switchleri kullanıyor.
dostum logitech g910'da cherry mx kulanmıyor romer-g adını verdiği kendi switchlerini kullanıyo ve bu switchler %25 daha hızlı iki klavyede çok rahat yani senin seçimine kalmış hızı önemsemiyorsan gözüne güzel gözükeni al

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı