Logitech G920'yi nasıl PS5'te kullanılır?

Efe 2

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ben şimdiye kadar Xbox Series X kullanıcısıydım. Bu yüzden direksiyon seti olarak LG G920 kullanıyordum. Yakın zamanda PS VR2 aldığım için PS5'te Gran Turismo VR'a sardım. Sorum şu, Xbox'da kullandığım direksiyon setini PS5'te nasıl kullanabilirim?
Bunun için yapılan ürünler gördüm ama Türkiye'de yok Türkiye'den veya yurt dışından hızlı temin edebileceğim bir ürün var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, ben şimdiye kadar Xbox Series X kullanıcısıydım. Bu yüzden direksiyon seti olarak LG G920 kullanıyordum. Yakın zamanda PS VR2 aldığım için PS5'te Gran Turismo VR'a sardım. Sorum şu, Xbox'da kullandığım direksiyon setini PS5'te nasıl kullanabilirim?
Bunun için yapılan ürünler gördüm ama Türkiye'de yok Türkiye'den veya yurt dışından hızlı temin edebileceğim bir ürün var mıdır?
Hocam kullanilmiyor diye biliyorum. Yakin zamanda aldiysaniz iade edip g29 alin bence. O donusturuculer pek guvenilir gelmiyor insana bi sorun ciksa elimizde patlar.

Hocam kullanilmiyor diye biliyorum. Yakin zamanda aldiysaniz iade edip G29 alin bence. O donusturuculer pek guvenilir gelmiyor insana bir sorun ciksa elimizde patlar.

Yakın zamanda almadım zaten Shifterim var bende yeni bir direksiyon seti daha G29 almayı düşünüyordumda dönüştürücüler yeni direksiyon setine göre çok daha az maliyetli ve çok daha az yer kaplıyor.

Yakın zamanda almadım zaten Shifterim var bende yeni bir direksiyon seti daha G29 almayı düşünüyordumda dönüştürücüler yeni direksiyon setine göre çok daha az maliyetli ve çok daha az yer kaplıyor.
haklisiniz hocam ama ben olsam o riske girmezdim tabii siz bilirsiniz ama dedigim gibi bi sorun cikarsa kotu olur.

Sadece direksiyonu alabilme şansım var mıdır sizce zaten pedal setim var. Bu konuda bilginiz varmı.
yok hocam zaten oyle satin alamazsiniz. 2. el de de hic gormedim. yani isterseniz bunu satin shifter harici tekrardan 2. el alin

Yeni konular

Geri
Yukarı