Logitech G923 direksiyon seti için masa önerisi

Hocam bence masada kullanmak yerine direk G923 uyumlu stand satın alın. Yıllar önce G27 kullanırken masada oynuyordum, direksiyonun stabilitesi açısından evet iyi fakat stand performansı farklı olur diye düşünüyorum. Yakın tarihte yurt dışından, Türkiye fiyatının yarısına denk geldiği için G29 alayım kenarda dursun diye düşünürken stand arayışına girmiştim, 1400-2500 TL arasına gayet güzel standlar var. Tek sorunu forcefeedback devreye girdiğinde bir tık fazla titriyor olabilir stand ile.

Hocam bence masada kullanmak yerine direk G923 uyumlu stant satın alın. Yıllar önce G27 kullanırken masada oynuyordum, direksiyonun stabilitesi açısından evet iyi fakat stant performansı farklı olur diye düşünüyorum. Yakın tarihte yurt dışından, Türkiye fiyatının yarısına denk geldiği için G29 alayım kenarda dursun diye düşünürken stant arayışına girmiştim, 1400-2500 TL arasına gayet güzel standlar var. Tek sorunu forcefeedback devreye girdiğinde bir tık fazla titriyor olabilir stant ile.

Ama bilgisayar alacağım masa her türlü gerekecek sıfırdan sistem diziyorum masa dahil o yüzden masa bulmaya çalışıyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı