Çözüldü Logitech G923 gaz pedalı sıkışması

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

BerkInal

Decapat
11 Mart tarihinde Logitech G923 ürününü satın aldım. İlk kurulumumda sorun yoktu Forza oynadım. Daha sonra ETS 2 girdim ve mouse kendi kendine hareket etmeye başladı. Daha sonra oyuna girdim fakat oyun içinde gaz ile ilgili bir sorun var mıydı hatırlamıyorum. Bugün ikinci kez kurayım dedim ve gaz pedalı takılı kalmış. İnternette araştırdım, toz diyorlar. Daha ikinci kez kuruyorum. Toz olduğunu sanmıyorum. G HUB'ı sildim kurdum fakat sorun düzelmedi. Çözümü bilen var mı?

assd.png

Gaz gücü sondamı görünüyor? Yoksa bıraz basılmış gibimi oluyor ? Oyunda belli olur bu sanırım. Gaz pedalına oyunun heycanıyla sert bastığınız oldumu ? Birde gaz pedalının konumunu kontrol edin, diğerlerine göre daha geridemi veya boşluk oynama vb varmı diye.

Gaz gücü sondamı görünüyor? Yoksa bıraz basılmış gibimi oluyor ? Oyunda belli olur bu sanırım. Gaz pedalına oyunun heycanıyla sert bastığınız oldumu ? Birde gaz pedalının konumunu kontrol edin, diğerlerine göre daha geridemi veya boşluk oynama vb varmı diye.
Fotoğrafta da görüldüğü gibi güç sonra görünüyor. Hatırlamıyorum forza oynarken vites değiştirirken biraz sert basmış olabilirim ama dediğim gibi daha sonra ets geçtim ve sadece menüde sorun vardı tekrar forza girdim sorun yoktu söktüm. Bugün tekrar kurdum böyle bir sorun çıktı.

Fotoğrafta da görüldüğü gibi güç sonra görünüyor. Hatırlamıyorum forza oynarken vites değiştirirken biraz sert basmış olabilirim ama dediğim gibi daha sonra ets geçtim ve sadece menüde sorun vardı tekrar forza girdim sorun yoktu söktüm. Bugün tekrar kurdum böyle bir sorun çıktı.
Oyunlarda da girer girmez gaz sondamı ? Oyun oynarken nasıl ?

Yeni konular

Geri
Yukarı