Logitech G923 vs Thrustmaster T300 rs GT

!BaDBoY!

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba.

Bu iki marka arasında kaldım, yardımlarınızı rica ediyorum. İkisinin de fiyatını aynı olarak düşünmenizi istiyorum.

Logitech 923'ün direksiyonu ve pedal setinin iyi olması beni hep cezbediyordu ama T300 rs ise kayışlı sistemi kullanıyor. 923 bu yıl çıktı yeni bir teknoloji kullanıyor. T300 ise 5 6 yıllık bir model ileride oyun desteklerini yitirir mi?

Direksiyon hissiyatı Logitech kadar iyi midir? Sonuçta bir taraf deri kaplama diğer taraf kauçuk yani plastik.

Pedal setleri Logitech'te Full metal iken T300 Rs'de plastik üzerine metal pedallar mevcut.

Sadece kayışlı bir sistem kullanması diğer negatif yönlerini siler mi? Vitesle kullanmak istiyorum. Thrustmaster'ın vitesleri çok pahalı Logitech Shifter'ı kullansam onun yerine performans kaybı yaşar mıyım?

Genellikle Forza Horizon 4, Crew 2, ETS 2, Snow Runner gibi oyunlar oynuyorum. Çok kararsızım ikisinden birini alacağım ama hangisini yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
2. el Logitech G29 alın geçin bence. Hatta mümkünse garantisi devam eden.
Genellikle Forza Horizon 4, Crew 2, ETS 2, Snow Runner gibi oyunlar oynuyorum. Çok kararsızım ikisinden birini alacağım ama hangisini yardımcı olursanız sevinirim.
Forza 4, Crew 2 gibi arcade oyunları direksiyonla oynamaya çalışmak bence çok komik olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı