Logitech G923 vs. Thrustmaster T300 rs GT

cLaww

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Veritabanı Programcılığı
Merhabalar, yaz döneminde direksiyon almak düşüncesindeyim. Daha öncelerinde Logitech G29 + shifter kullanıyordum. Acayip derecede memnundum fakat çöp bir bilgisayarım olmasından dolayı ve telefonum da eskidiğinden bilgisayarımın kötülüğünü bahane ederek satmıştım. Yeni bir sistem topladım ve gerçekten kafamı duvarlara vuruyorum keşke kullanmasam dahi satmasaydım da illaki o sistemi alacaktım çünkü eninde sonunda. Oynayamadığım için pişmanlık çekiyorum çok. Logitech'in bu sene çıkartmış olduğu G923 direksiyona kıyasla bir de Thrusmaster'ı araştırdım. İkisi arasında çok tereddütteyim şu anda ilk gözüme batan unsurlardan birisi Logitech serisinde tamamen elde dikim deri direksiyon mevcut, Thrustmaster'da ise kauçuk plastikten bir direksiyon mevcut ama Logitech'e kıyasla kayış sistemini kullanıyormuş ve çok sessiz olduğu söyleniyor. Gece kullanacağım özellikle bunu göz önünde barındırırsak, bir diğer dezavantaj ise Thrusmaster'ın vitesi bir Logitech G29 2. el parası kadar pahalı :) fikirlerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Thrustmaster alacak paranız varsa düşünmeyin. Birisi dişli birisi kayışlı sistem. Acayip fark ediyor. Dişli sistemde ortada boşluk olur. Oynadığınız oyuna göre değişir fakat ETS gibi oyunlar oynuyorsanız direksiyonun ortası hissiz olur. Kayışlı sistem çok daha iyi.

Thrustmaster alacak paranız varsa düşünmeyin. Birisi dişli birisi kayışlı sistem. Acayip fark ediyor. Dişli sistemde ortada boşluk olur. Oynadığınız oyuna göre değişir fakat ETS gibi oyunlar oynuyorsanız direksiyonun ortası hissiz olur. Kayışlı sistem çok daha iyi.
Bence de aradaki 2000TL farkı dert etmeyecekseniz Thrustmaster.

Yeni konular

Geri
Yukarı