Logitech G930 alınır mı?

Makaleler
5
Yer
Dattebayo
Daha fazla  
İkinci el 350 liraya buldum. Kulaklık pedleri soyulmuş onun haricinde sıkıntı olmadığını söylüyor. Şarjı 10 saat gidiyormuş. Eski bir model olması sıkıntı çıkartır mı? Bütçe arttırıp Rampage Fury X mi alayım? G930 kablolu bağlanabiliyor mu?

Son düzenleme:
Kablolu bağlanabiliyor. Pedleri de yenileyebilirsiniz, hatta deri olanı tam soyup öyle de kullanabilirsiniz. Süngeri çok kaliteli, o yüzden ben öyle kullanıyorum. Ses kalitesi oldukça güzel, kablosuz menzili de öyle. Dediğiniz gibi tek sorun pedlerdeyse alınır.

Kablolu bağlanabiliyor. Pedleri de yenileyebilirsiniz, hatta deri olanı tam soyup öyle de kullanabilirsiniz. Süngeri çok kaliteli, o yüzden ben öyle kullanıyorum. Ses kalitesi oldukça güzel, kablosuz menzili de öyle. Dediğiniz gibi tek sorun pedlerdeyse alınır.
Kablolu nasıl bağlanıyor?

Şarj kablosunu bağladığınız zaman hem şarj edip hem de kullanabiliyorsunuz.

6d3f159fd5b49878312ae607821fbec6.jpg

Şöyle bir arkadaşı ile geliyor. Bununla bağlarsanız aynı anda şarj edip kullanabiliyorsunuz. Gerçi normal kabloyla bağlayınca da olması lazım.

Şarj kablosunu bağladığınız zaman hem şarj edip hem de kullanabiliyorsunuz.

Eki Görüntüle 717618

Şöyle bir arkadaşı ile geliyor. Bununla bağlarsanız aynı anda şarj edip kullanabiliyorsunuz. Gerçi normal kabloyla bağlayınca da olması lazım.
Kulaklığı aldım. Yazılımı indirdim. Yapmam gereken başka bir şey var mı? Ses değiştirme efektini nasıl yapabilirim?

Hayırlı olsun, güle güle kullanın. Ses değiştirme efektinden kastınız nedir?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Dakika 8:53 itibari ile izleyin.

Geç cevap için üzgünüm, ban yemiştim. İstediğin kadar mesaj yaz, illaki gözünden kaçıyor bir şeyler.

Bahsettiğiniz özelliği inceledim. Logitech'in Screaming Bee ile anlaşması bittiği için bu özellik kaldırılmış. Dolayısıyla şu an bu özelliği kullanmak mümkün değil maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı