Logitech G933 vs Razer ManO-War vs SS Arctis 7

Arkadaşlar yabancı bir çok inceleme izledikten sonra kararımı verdim ve dün gece SS Arctis 7'yi hepsiburada.com dan sipariş verdim. Muhtemelen ürün yarın elime geçer. Rahatlık, çekim gücü, kullanım süresi, mikrofon, ses kalitesi vs. olarak bir yazı yazarım yardımlarınız için teşekkürler. :)

Bende Arctis 7 düşünüyorum ama bilemiyorum G933 ün ses kalitesi çok iyi diyorlar bu yüzden de kararsızım. Arctis 7 eline geçerse düşüncelerin çok yardımcı olabilir. :LOL:

Bende Arctis 7 düşünüyorum ama bilemiyorum G933 ün ses kalitesi çok iyi diyorlar bu yüzden de kararsızım. Arctis 7 eline geçerse düşüncelerin çok yardımcı olabilir. :LOL:
Yüksek ihtimal elime yarın geçecek. İlk defa SS kullanacağım ama pişman olacağımı zannetmiyorum. :)

Yüksek ihtimal elime yarın geçecek. İlk defa SS kullanacağım ama pişman olacağımı zannetmiyorum. :)

SS Arctis 5 kullanıyorum. Ben çok beğendim. Ses kalitesi, mikrofon kalitesi ve rahatlık bakımından çok iyi bir kulaklık. Bazı arkadaşlar kendim kullandığım için önerdiğimi öne sürüyorlar fakat ben Corsair Void ve HyperX'de denemiş birisiyim. Aralarından en iyisi SS. Kullanınca kaliteyi anlayacaksın zaten. Kulaklık eline geçince bilgi verirsen iyi olur.

Logitech G633 için ise iyi diyorlar fakat mikrofon zamanla kendini salıyormuş.

Arkadaşlar ürün dün akşam elime geçti. Size şöyle söyleyeyim dışarıdaki sesleri maalesef alıyor SS Engine 3 programında "Noise Cancelling" yok yani dış sesleri kısma buda kablosuz olduğundan dolayı oluyor. Arkadaşlarım sesimin biraz boğuk olduğunu eski Logitech G230 kulaklığımdayken daha iyi olduğunu söylediler. Ergonomi olarak çok rahat, dışarı biraz ses veriyor dışardakilerde haliyle biraz alıyor görüşlerim bu kadar.

Arkadaşlar ürün dün akşam elime geçti. Size şöyle söyleyeyim dışarıdaki sesleri maalesef alıyor SS Engine 3 programında "Noise Cancelling" yok yani dış sesleri kısma buda kablosuz olduğundan dolayı oluyor. Arkadaşlarım sesimin biraz boğuk olduğunu eski Logitech G230 kulaklığımdayken daha iyi olduğunu söylediler. Ergonomi olarak çok rahat, dışarı biraz ses veriyor dışardakilerde haliyle biraz alıyor görüşlerim bu kadar.
Bende almayı düşünüyorum hocam. Bizde kafa yapısı biraz büyük rahat bir şekilde olur mu sizce ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı