Logitech G935 Boğuk ses

Little Doge

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba,
Bugün elime ulaşan Logitech G935 kulaklık çok boğuk sesler veriyor. Denemediğim ayar kalmadı. Eski G230 kulaklığım bile daha net sesler veriyor.
Kablolu kullanınca pek bir sorun yok ancak kablosuz kullanıma geçtiğimde ses acayip boğuklaşıyor. Ayrıca G HUB yazılımı üzerinden Surround'u ve DTS'i açınca sesler daha da berbat hale geliyor. Çözüm bulamadım. Yardım edebilir misiniz? Bu kulaklığı kullandıysanız böyle bir sorun yaşadınız mı?

Son düzenleme:
Elbette, hatta başka bir ayar da denemiştim ancak yeterli berraklığa ulaşmadı. Eski kulaklığım çok bariz daha iyi ses veriyor. Siz de mi aynı kulaklığı kullanıyorsunuz?
Hayır, ben Logitech G PRO 2nd Gen kullanıyorum.

Eğer biraz daha berraklık istiyorsan attığım ayarda bulunan 500 ve 1K'yi biraz kurcala. Vokallere etki eden 2 frekans olduğu için berraklığı yakalamana yardımcı olabilir.

Eğer teneke gibi bir ses duyuyorsan 2K'yi azalt.

Hayır, ben Logitech G PRO 2nd Gen kullanıyorum.

Eğer biraz daha berraklık istiyorsan attığım ayarda bulunan 500 ve 1K'yi biraz kurcala. Vokallere etki eden 2 frekans olduğu için berraklığı yakalamana yardımcı olabilir.

Eğer teneke gibi bir ses duyuyorsan 2K'yi azalt.
Teşekkür ederim. Biraz mesai harcayayım, sonuçları yazarım.

Teşekkür ederim. Biraz mesai harcayayım, sonuçları yazarım.
Ek olarak internette G935 kullanan birisi de şu EQ ayarını paylaşmış;

1646582148060.png

Eğer yukarıdaki tatmin etmezse şunu dene;

1646582170113.png

Hepsini test ettim. İlk verdiğiniz ayar diğerlerinden çok daha iyiydi. Eski kulaklığıma göre çağ atlamış hissettim ama hâlâ anlamsız bir boğukluk mevcut. Belki de alışma meselesidir, ancak diğer kullanıcıların kulaklıklarını denemeden tespit etmek zor. Biraz daha uğraşırım olmazsa Logitech'ê ulaşırım. Cevapların için teşekkürler.
Yine de tavsiye verebilecek arkadaşlar olursa çok sevinirim.

Geri
Yukarı