Çözüldü Logitech Gaming Software çökme sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MissionTroll

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
İşsiz (öğrenci)
Uygulamayı uzun süredir sıkıntısız kullanıyordum. Sonra sebepsiz yere makro menüsüne girince yanıt vermiyor diye çökmeye başladı. Sildim yükledim olmadı. O menüye girmedikçe çökmüyordu kullanmaya devam ettim ben de. Sonra fare hassasiyeti menüsüne girince de çökmeye başladı. Kısaca artık her menüde çöküyor. Fare hassasiyeti bozuldu CS-Go oynayışım da bozuldu. Kısaca program artık kullanılmıyor.

Fare Modeli: g102Prodigy
Adsız111.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Arkadaşla sorunun çözümünü buldum bende işe yaradı umarım sizde de işe yarar.

Dosya adı: settings.json
Konumu: AppData\Local\Logitech\Logitech Gaming Software
İlk oluştuğunda 4 KB gibi bir boyuta sahipken, 1 GB’a kadar şişebilen bir dosya. Dosya adını değiştirerek de deneyebilirsiniz. ben ''settings1.json'' yaptım ismini şu an sorunsuz çalısıyor. (eski makrolarınız kayboluyor)
Hemen deneyeceğim, sonucu yazarım.

Sorunu çözdüm, aslında çözeli olduda konuyu unutmuşum. Uygulamayı silip ProgramFilesx86'da ve appdata' da kalan tüm dosyaları sildim sonra tekrar kurdum sorun çözüldü.
Çözümü bilen varsa paylaşırsa çok iyi olur. Aynı sorun bende de var. Daha önce sorunsuz kullanıyordum Windows 10 1703 güncellemesinden sonra böyle oldu. Çözümü bilen varsa paylaşırsa çok sevinirim.

İlk oluştuğunda 4 KB gibi bir boyuta sahipken, 1 GB’a kadar şişebilen bir dosya. Dosya adını değiştirerek de deneyebilirsiniz. ben ''settings1.json'' yaptım ismini şu an sorunsuz çalısıyor. (eski makrolarınız kayboluyor)

Hemen deneyeceğim, sonucu yazarım.

Sorunu çözdüm, aslında çözeli olduda konuyu unutmuşum. Uygulamayı silip ProgramFilesx86'da ve appdata' da kalan tüm dosyaları sildim sonra tekrar kurdum sorun çözüldü.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı