Logitech garanti deneyimi

Yüksek ihtimalle kabul görecektir. Sonuçta direksiyon kullanılamaz hale gelmiş.
Hocam bende g29 direksiyon için garanti talebi oluşturmuştum. Onayladılar imha videosu istediler bende kabloları kestim bilet no falan çekip yolladım kabul görür mÜ ACABA
Yüksek ihtimalle kabul görecektir. Sonuçta direksiyon kullanılamaz hale gelmiş.

Son düzenleme:
Bize ayrıntıları göndermedeki yanıtınız ve sabrınız için teşekkür ederiz.

Size verdiğiniz bilgilerin ekibimiz tarafından dahili olarak incelendiğini bildirmek isterim. Herhangi bir güncelleme sağlandığından, sizi bu konuda bilgilendirmekten memnuniyet duyarız.

Garanti süreci tamamlanana kadar arızalı ürünü elinizde bulundurmanızı önemle tavsiye ederiz.

bunu yazmışlar hocam.
Merhabalar, bu yazıda sizlere Logitech destek birimi ile yaşadığım tecrübeleri aktaracağım. 06.05.2020 tarihinde Hepsiburada aracılığı ile aldığım G402 oyuncu faresinin sol tıklamasında tuhaf bir ses fark ettim. Logitech destek ana sayfası üzerinden bir talep oluşturdum. Şikayetimi belirttim ve birkaç gün sonra geri dönüş aldım. Kendilerin garanti desteği almam gerektiğini bildirdiler. Benden istedikleri bazı bilgileri (adres, telefon, fatura vb.) kendilerine ilettim. Daha sonra eski ürünün imha edilmesi gerektiğini söylediler. İmhanın nasıl gerçekleştiğini merak edenler için YouTube linkini bırakıyorum:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İmha videosunu destek birimine ilettim, 3-4 gün sonra tarafıma kargo takip linkini yolladılar. Nedenini bilmiyorum ama ürünler Hollanda'dan geliyor. Bu gözünüzü korkutmasın çünkü takip linki geldikten yaklaşık 12 saat sonra ürün İstanbul'a ulaştı. Gümrük işlemleri şansıma hafta sonuna denk geldiğinden kargo 4 gün İstanbul'da yattı.
Ben bu talebi 24.05.2020 tarihinde oluşturdum, yeni ürün 9.06.2020 tarihinde elime ulaştı.

Eki Görüntüle 587497
Hocam imha videosundann sonra incelenecek mesaji yolladılar mi yoksa direk 3 4 gun sonra kargo linki mi attılar daha ses yok bunlardan

Son düzenleme:
Logitech merkez. İşlemlerin daha hızlı şekilde ilerlemesi adına bu şekilde imha edilmesini istediklerini öğrendim. Ayrıca Türkiye’ye özgü bir uygulama değilmiş. Yabancı forumları da araştırdığımda dünyanın birçok yerinde bu uygulamayı yaptıklarını gördüm. Ürünün geri dönüştürülmesi adına da şöyle bir bilgilendirmeleri mevcut; Eki Görüntüle 587610

6.Maddede belirtildiği üzere montaja izin yok 😁😁Eki Görüntüle 587613

Yabancı forumlarda araçlarıyla ezen, testere ile kesen, tornaya sokan arkadaşları görmek mevcut. Biz mütevazi davrandık 😁
Ürünüm kargoya verilmiş fakat ben adresimi verirken Türkçe karekter ile yazmıştım, sorun olur mu bu? UPS kargo anlar mı acaba.

Geri
Yukarı