Rehber Logitech Garanti ve Ürün Değişimi İşlemleri

Onlara yeniden sana gönderdikleri posta adresindeki konuşmadan yeni posta oluşturup kargo ücretini ödemelerini iste. Ondan sonra yolla.

Hocam sorun o değil. Bileti oluşturdum sorun yok 2 gün beklemem söylendi ancak bana 20 gün sonra cevap verdiler. Bende bu 20 günlük süreçte ne olur olmaz 2 adet video çektim bilet numarasını gözükür şekilde sonrasında evim çok küçük öğrenci evi eşyalar sıkış pıkış ürün kullanılamaz halde olduğundan dolayı ürünü geri dönüşüm çöpüne attım. Adamlar benden 20 gün sonra ürünü onlara göndermemi istediler e bende ürün yok ürünü çöpe attım ne yapmam lazım.

Bundan böyle kimseye Logitech ürün aldırtmayacağım. Zaten G213 ellerinde patladı bu firmanın. Bana da Çarşamba gününden beri "24 saat içerisinde yanıt verilecek." diyorlar. Arızalı ürün yollamışlar resmen, bir de hizmet vermiyorlar. TR'de temsilcileri olsa çoktan şikayet etmiştim, ama yok işte.
Sorunum biraz önce Joseph Innocent adındaki yetkili tarafından çözüldü, 24-48 saat içerisinde yeni G213 US gönderimi yapacaklar, tavsiyem her gün yeni Canlı Destek açmanız, hatta mümkünse ırkçılık yaptıklarını söyleyin. Elimdeki bozuk klavyeyi yenisi geldikten sonra TEGEV'e bağışlamayı düşünüyorum.
Size bir soru sormak istiyorum:
Ben de logitech garanti süreci başlattım. Bana bir mail geldi ve bir bilet numarası ile video çekmem istendi. Ben bu video'yu nereye yükleyeceğim?

Arkadaşlar kusura bakmayın eski konuya yazıyorum ama bende de Logitech F310 var ve sol stick bozuldu kendi kendine dönüyor, fatura PDF şeklinde var. Ürünün arkasında ki beyaz şeyi çıkarttım ama seri no bulamıyorum nasıl yapabilirim?

Yeni konular

Geri
Yukarı