Razer Mamba Elite vs Logitech G502 Hero

Bütçe
farketmez

iKayraOnur

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Antalya
Daha fazla  
Merhaba, Razer Mamba Elite ve Logitech G502 Hero farelerinden birini almayı düşünüyorum. G502 Hero 16.000 DPI ve bolca makro tuşuna sahip ancak ışıklandırması diğer fareye göre çok düşük. Razer Mamba Elite ise ışıklarıyla hem çok hoş görünüyor hem de makro tuşlarının bana yeteceğini düşünüyorum. Razer Mamba Elite kafama daha çok yattı. Razer BlackWidow Elite klavyemle de uyumlu olur. Bu farelerden birini kullananlar deneyimlerini yazabilir mi? Sağ ve sol tıkları sert mi ve önerir misiniz? İyi günler!

İki farede de mekanik switchler var, ama ikisi de diğer mekanik farelere göre daha yumuşak bir basım hissiyatına sahip.

G502 kullanıcı deneyimlerine göre biraz daha iyi duruyor, ama aralarında çok bir fark yok. İki farenin sensörü de optik ama Hero 25K sanırım Razer 5G'den daha iyiydi. @Shuriken hocamın bilgisi vardır belki.

İki farede de mekanik switchler var, ama ikisi de diğer mekanik farelere göre daha yumuşak bir basım hissiyatına sahip.

G502 kullanıcı deneyimlerine göre biraz daha iyi duruyor, ama aralarında çok bir fark yok. İki farenin sensörü de optik ama Hero 25K sanırım Razer 5G'den daha iyiydi. @Shuriken hocamın bilgisi vardır belki.
25.600 DPI olan model sanırım Türkiye'de satılmıyormuş sanırım yoksa o modelini araştırdım ama bulamadım.

G502 Protetus Spectrum kullanıyorum kullandığım diğer mouselar arasında en iyisi diyebilirim. Fakat Hero ile arasındaki farkları bilmiyorum, bilen biri aydınlatırsa sevinirim.

Farklı sensörden ziyade yazılımsal bir güncellemeyle listedeki modellere destek vereceğini söylemiş bu blog postunda Logitech

Available today, through a software update from G HUB, this upgrade is free to all players with the following mice:

• G903 HERO
  • G502 LIGHTSPEED
  • PRO Wireless
  • G703 HERO
  • G604
  • G502 HERO
  • G403 HERO
  • PRO

Geri
Yukarı