Logitech K120 anti-ghosting özelliği var mı?

50.5mm

Femtopat
Merhabalar, iki hafta önce " klavye klavyedir canım " diyerek bulduğum ucuz bir klavyeyi satın aldım fakat oyunlarda sıkıntı yaşadım. W + Shift+ space tuşlarına aynı anda basamıyorum ve bu da oyunlarda sorun yaşatıyor. Logitech K120 adlı klavyede bu sorunu yaşar mıyım?

Sizin önerdiğiniz klavye de gayet güzelmiş fakat ışıklı klavyelerden hoşlanmıyorum sadelik ve kalite benim için daha önemli.Daha önce kullandığım dandik klavyeler bile oyunlarda sorun çıkarmıyordu ilk defa böyle bişey başıma geldi. Yürüme + Koşma tuşuna basılı tutarken aynı zamanda zıplamam gerekiyor Logitech MK120 veya K120 klavyeleri bu isteğimi yerine getiremezler mi? Diğeri bütçemi de fazlasıyla aşıyor.

Sizin önerdiğiniz klavye de gayet güzelmiş fakat ışıklı klavyelerden hoşlanmıyorum sadelik ve kalite benim için daha önemli.Daha önce kullandığım dandik klavyeler bile oyunlarda sorun çıkarmıyordu ilk defa böyle bişey başıma geldi. Yürüme + Koşma tuşuna basılı tutarken aynı zamanda zıplamam gerekiyor Logitech MK120 veya K120 klavyeleri bu isteğimi yerine getiremezler mi? Diğeri bütçemi de fazlasıyla aşıyor.
Klavyeyi aldınız mı Logiteck 120 de böyle bi sorun varmı en fazla kaç tuşa basılıyor

Geri
Yukarı