Çözüldü Logitech K280e aynı anda 2 tuş basmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Nailed It

Kilopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Freelance Finansçı ve 2 Şirket sahibi.
Merhaba, eşimin Logitech K280e marka / model klavyesi daha düne kadar # (hashtag) işaretini sorunsuz bir şekilde yapıyordu. Dün her ne oldu ise artık altgr + 3 tuşlarına aynı anda basarak # (hashtag) işareti yapamamaya başladı, sadece sırası ile önce altgr sonra 3 tuşuna basarsa yapabiliyor. Hızlı bir kombinasyon şeklinde sırasıyla önce altgr basılı tutup sonra 3'e basar basmaz elini her iki tuştan da çekmesi durumunda yazabiliyor sadece. Aynı anda hem sağ oka hem de D tuşuna da basamıyor şu an.

Genel olarak problem dün baş gösterdi, Microsoft'un önerdiği bazı filtre tuşları ayarlarını vs. yaptık ama sorun düzelmedi, yapışkan tuşlar da aktif değil. Yardımcı olabilecek var mıdır?

Çözüm
Sorunu çok garip ve ironik bir şekilde çözdük az önce. Scroll Lock (ScrLk) tuşu takılı kalmış, tuşu takılı kaldığı yerden çıkarttım ve sorun düzeldi (?). Kendi klavyemde aynı anda hem ScrLk hem AltGr hem de 3 tuşlarına basıyorum # yapıyor ama eşimin klavyesinde yapmıyor, tuhaf. Neyse ki çözdük sorunu.
Sorunu çok garip ve ironik bir şekilde çözdük az önce. Scroll Lock (ScrLk) tuşu takılı kalmış, tuşu takılı kaldığı yerden çıkarttım ve sorun düzeldi (?). Kendi klavyemde aynı anda hem ScrLk hem AltGr hem de 3 tuşlarına basıyorum # yapıyor ama eşimin klavyesinde yapmıyor, tuhaf. Neyse ki çözdük sorunu.

Çözüm

Geri
Yukarı