Çözüldü Logitech K835 klavyenin kauçuk yüzünden sallanması

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

retinen

Femtopat
Daha fazla  
Çin'den Logitech K835 aldım, gayet memnunum fakat bir sorunu var. Klavyenin altındaki kaymasını engelleyen 4 kauçuk malzemeden ikisi eşit değil bu yüzden klavye sallanıyor. İade etmek istemiyorum o kadar bekleme niyetim yok ve yeni kauçuk alacak param da yok. Bunları elimle nasıl eşit hale getirebilirim?

Çözüm
Çift taraflı bant inceleri de var onunla yapıştırabilirsin lastik takozları zaten üretici de o bandı kullanıyor.

Çift taraflı bant inceleri de var onunla yapıştırabilirsin lastik takozları zaten üretici de o bandı kullanıyor.
Ben böyle yaptım düzeldi. Eskisi gibi. Sol alt kısmına yapıştırdım. Görünmüyor da üstelik.

IMG_20230604_161812.jpg
Çin'den Logitech K835 aldım, gayet memnunum fakat bir sorunu var. Klavyenin altındaki kaymasını engelleyen 4 kauçuk malzemeden ikisi eşit değil bu yüzden klavye sallanıyor. İade etmek istemiyorum o kadar bekleme niyetim yok ve yeni kauçuk alacak param da yok. Bunları elimle nasıl eşit hale getirebilirim?
İade edersen paranı çok sürmeden geri vereceklerdir. Ama değişimden bahsediyorsan evet uzun sürer. Yine de bu, en rahat ve garanti çözüm olur senin için. Elinle nasıl eşit hale getirebileceğinden bahsetmişsin; kendi başına bir şey yapma bence, klavyeye geri dönülmez hasar verebilirsin.

İade de ürünü almıyorlar zaten. Paranın belli bir miktarını anlaşma yaparak geri alabilirsin belki hepsini de alırsın ama zor. Anlaşmazlık başlat derim en azından belli bir miktarını geri al.

Logitech'in iade politikasi gayet basarili o yuzden sitesinden bi yaz istersen. Arkadasim G102 model mouse'u bozulmustu, kanit olarak video cekip Logitech'e sitesinden yazdi. Daha sonra Logitech Hollanda'dan yeni mouse yollamisti.

Logitech'in iade politikasi gayet basarili o yuzden sitesinden bi yaz istersen. Arkadasim G102 model mouse'u bozulmustu, kanit olarak video cekip Logitech'e sitesinden yazdi. Daha sonra Logitech Hollanda'dan yeni mouse yollamisti.
Türkiye'de bu sistemin çok fazla suistimal edilmesinden dolayı artık böyle işlemiyor. Eğer ürününüz bozulduysa UPS kargo adresinize gelip bozuk ürünü sizden teslim alıyor ve yenisini gönderiyor.

Türkiye'de bu sistemin çok fazla suistimal edilmesinden dolayı artık böyle işlemiyor. Eğer ürününüz bozulduysa UPS kargo adresinize gelip bozuk ürünü sizden teslim alıyor ve yenisini gönderiyor.
Dogrudur, dedigim olay 2-3 yil onceydi. Sonuc olarak yenisini gonderiyor hic gondermeyecekse bile yine denemekte fayda var.

Bende bugün klavyeyi düşürdüm bayağı göğüs pozisyonundan ve arkadaşın dediği gibi oldu. Nasıl düzeltebilirim acaba?

Mesela sol altta ki ctrl tarafına basınca klavye hafifçe sallanıyor bırakınca geri sağ üst tarafa yöneliyor gibi anlatayım.

@retinen Hocam düzeltebildin mi?

Bant attım düzeldi bu arada :D

Dosya Ekleri

• IMG_20230604_155143.jpg
    IMG_20230604_155143.jpg
    103,7 KB · Görüntüleme: 14
Son düzenleme:

Geri
Yukarı