Logitech klavye önerisi

Bütçe
4000

Uğur Eraslan

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba, Logitech klavye almayı düşünüyorum ve aklıma en çok giden model G413 SE TKL modeli bütçe olarak bir problemim yok hepsini alabilirim. Logitech G815 alacaktım 3000 TL para verip 3,4 ay sonra çift tıklama ile uğraşmak istemediğim için G413 aklıma takıldı. Normalde TH80 Pro alacaktım epomaker ama Logitech set yapma gibi bir hayalim var hoparlörden, kameraya kadar hepsi Logitech sadece klavyem kaldı. Başka önerbiliceğiniz bir klavye var mı Logitech markası için bütçe sorunum yoktur. Tek şartım kronik Switch sorunun olması. G413 SE kullanan biri varsa kullanıcı deneyimini de paylaşabilir.

Hocam tabii ki sizin tercihiniz hayalinizmiş ama alacağınız hiç bir Logitech klavye TH80 Pro'nun yerini tutmaz üstüne de boşuna para vermiş olursunuz. Ben kullanıyorum tavsiye ederim sorularınız varsa da sorabilirsiniz.

Hocam tabii ki sizin tercihiniz hayalinizmiş ama alacağınız hiçbir Logitech klavye TH80 Pro'nun yerini tutmaz üstüne de boşuna para vermiş olursunuz. Ben kullanıyorum tavsiye ederim sorularınız varsa da sorabilirsiniz.

Düşünceniz için teşekkür ederim. Bende şu mantık var Türkiye'den olsun garantili olsun parası sorun değil bir tane alıyorum 2 yıl kullanıyorum yoksa TH80 Pro siparişini verecektim hatta sizinle bir yorumda konuşmuştuk ben TH66 alacaktım hatta sonra TH80 daha güzeldi araştırınca.

Attığınız modelin Switch'leri nasıl 2,3 aya problem çıkartın mı?

Düşünceniz için teşekkür ederim. Bende şu mantık var Türkiye'den olsun garantili olsun parası sorun değil bir tane alıyorum 2 yıl kullanıyorum yoksa TH80 Pro siparişini verecektim hatta sizinle bir yorumda konuşmuştuk ben TH66 alacaktım hatta sonra TH80 daha güzeldi araştırınca.
Anladım hocam yani TH80 Pro ömürlük bir klavye aslında, garantisi de 2 yıl var Türkiye'den alınan tüm ürünler gibi karar sizin tabii.

Garanti işleri nasıl oluyorr Amazon'dan alırsam peki o konuda bilgi verir misiniz?
Müşteri hizmetlerine garanti ile ilgili soru sorduğumda bu yanıtı verdiler 2 yıl Amazon garantili yani.
1683106478587.png

Müşteri hizmetlerine garanti ile ilgili soru sorduğumda bu yanıtı verdiler 2 yıl Amazon garantili yani.Eki Görüntüle 1764529

Amazon garantili ise bayağı iddialı olur düşünmeye gerek kalmaz teşekkür ederim.

Müşteri hizmetlerine garanti ile ilgili soru sorduğumda bu yanıtı verdiler 2 yıl Amazon garantili yani.Eki Görüntüle 1764529

Hangisini sipariş verdiniz acaba link paylaşma şansınız var mı?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı