Logitech M170 kablosuz farenin performansı nasıl?

serdar1986

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar N11 internet alışveriş platformundan Logitech M170 kablosuz Wireless mouse satın aldım. Bu ürün hakkında ne düşünüyorsunuz, satın alan arkadaşlarımız var mı? Ebatı küçük ancak performansı iyi diyenler çok oldu markası da zaten bilinen bir ürün, umarım doğru bir tercih yapmışımdır.

Adsız.png

Logitech kalitesi var fakat bu fareler cidden küçük. En kullanışlısı M510 fakat onunda fiyatı uçmuş gitmiş. Tam bütçeniz nedir?

Logitech kalitesi var fakat bu fareler cidden küçük. En kullanışlısı M510 fakat onunda fiyatı uçmuş gitmiş. Tam bütçeniz nedir?

Ben en fazla 150-200 ya da 250 liraya kadar baktım. Ebatı ufak farkına vardım da farenin küçük olması önemli değil ucuz dandik olmasın yeter, Logitech bildiğim kadarıyla bilgisayar donanımlarında iyi marka diye biliyorum.

Ben en fazla 150-200 ya da 250 liraya kadar baktım. Ebatı ufak farkına vardım da farenin küçük olması önemli değil ucuz dandik olmasın yeter, Logitech bildiğim kadarıyla bilgisayar donanımlarında iyi marka diye biliyorum.

Hocam düşürmediğiniz sürece uzun süre gider. 3 yıldır Logitech fare kullanıyorum taş gibi. Bu 3 yılda 2 defe Rampage fare değiştirdim. Logi kalitesi işte, ömürlük mübarek. 3 yılda pilin yarısı bile bitmedi.

M185 düşünebilirsiniz tasarım olarak biraz daha bombeli bir yapısı var. Daha kolay uyum sağlarsınız. Hassasiyeti vs. hepsi aynı sadece tasarım farkı var. M171'i beğenip aldıysanız güzel mouse iyi günlerde kullanın.

2014 yılında kablosuz klevyesi ile birlikte Logitech mouse almıştım hala kullanıyorum klevye iyi güzel de mouse de sanki artık miladı mı doldu ne sağ tık bazen sert basarak cevap veriyor 8 senedir bir sorun yaşamadım hala daha inat ediyorlar bozulmamak ta o zaman Teknosa'dan almıştım abi inanır mısın Logitech mouse veya klevye harika bir şey bende o niyetle Logitech kalitesine güvenerek aldım fakat eski aldığım mouse yeni alacağım üründen biraz büyük küçük geleceği için alışmak da zorlanabilirim diye düşünüyorum.

2014 yılında kablosuz klevyesi ile birlikte Logitech mouse almıştım hala kullanıyorum klevye iyi güzel de mouse de sanki artık miladı mı doldu ne sağ tık bazen sert basarak cevap veriyor 8 senedir bir sorun yaşamadım hala daha inat ediyorlar bozulmamak ta o zaman Teknosa'dan almıştım abi inanır mısın Logitech mouse veya klevye harika bir şey bende o niyetle Logitech kalitesine güvenerek aldım fakat eski aldığım mouse yeni alacağım üründen biraz büyük küçük geleceği için alışmak da zorlanabilirim diye düşünüyorum.

Oyun oynamayacaksan hissetmezsin bile.

Oyun oynamayacaksan hissetmezsin bile.

Hocam oyun oynayacak yaşı çoktan geçtik ben günlük kullanım için internete girmek çıkmak için aldım bende önemli olan GHz menzili ile hiç gecikme olmadan çalışsın bak Logitech'in bende klevyesi de var yağ gibi kelimeleri yazıyorum 8 senelik klevye daha da bozulmadı inat ediyor 😁

Geri
Yukarı