Logitech m185 Orta Tuş Sorunu

ersoz78

Kilopat
Daha fazla  
Henüz oyuncu mousem olmadığından önceden kalan bu mauseyi kullaniyordum. Oyun oynarken ve ta çok süper bişey yaparken aniden mause tutukluk yaptı (sorun kablosus olmasından kablolu olanda olmuyor) ve tüm iş bozuldu. Bende sinirden mauseyi bir kaç kez masaya vurdum :D Sonuç olarak bu darbenin sonucunda orta tuşa basılmıyor. önceden basınca click ederdi ama artık etmiyo ve o tuşa elin değdiği anda orta tuşa basıldı olarak algılanıyor. İnternette gezerken aniden sayfanın en aşşağısına iniyor. Orta tuşa basarak yapabileceğiniz herşey çile oluyor. Mesela yeni sekmede açmak için orta tuşa basardım şimdi aşşağıya gidior bi anda. Yakında yeni mause alacağım fakat şimdilik bunla idare etmem lazım. Bunu nasıl düzeltebilirim.

Muhtemelen içerisinde buton bozulmuş.
Fareyi söküp o buton sıkışmışsa bir iğne yardımıyla gevşetmeye çalış.
Baktın olacak gibi değil ise butonun üzerinde metal bir levha var onu kaldır, sök. İçerisindeki beyaz plastik parçayı çıkart.
Buton işlev yapmayacak artık ama öyle de kullanabilirsin.
Tek sıkıntı yeni sekmeleri sağ tuş ile açacak olman. :ROFL:

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı