Logitech MK220 alınır mı?

Wuxios

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Tokat
Daha fazla  
Selam. Hem klavye hem de mouse olması iyi gibi. Ayrı zamanda küçük klavye almamın sebebi de solak olmam solak olduğumdan dolayı yön tuşlarından oynuyorum. Ayrı zamanda faresi de solaklar için uygun. Sipariş ettim sizce iyi midir kullanan veya anlayan varsa yorumda bulunabilir mi? Bir solak olarak benim hoşuma gitti klavye ve mouse ürünün bir sıkıntısı var mıdır?

Bende vardı hocam, takıp kullanmadım ancak tuşların basımı güzel ama oyun için yukarda dendiği gibi olmaz bence.
Oyuncu Klavyesine param yetiyordu ama solak olduğum için ve yön tuşlarından oynadığım için bunu sipariş ettim oyun oynanmaz mı ki ve nedenleriyle birlikte söylerseniz sevinirim.

Klavye pek sıkıntı olmayabilir de mouse için aynı şeyi söyleyemem. Rekabetçi oyunlar için tasarlanmış bir mouse değil, gecikme oranı fazla olur.

Oyuncu Klavyesine param yetiyordu ama solak olduğum için ve yön tuşlarından oynadığım için bunu sipariş ettim oyun oynanmaz mı ki ve nedenleriyle birlikte söylerseniz sevinirim.
Öncelikle hatırladığım kadarı ile tuşlar biraz yüksekti ve basımı çok hafif, genellikle ofis için kullanılır bu tipler, mouse oyun için işlevli zaten olamaz, ve bu klavyeler oyun için olmadığından tam verim alamazsınız diye düşünüyorum.

Gecikme oranı fazla olur dediğimiz gibi. Oyun için değil, ofis kullanımı için üretilmiş bir set bu.

Bu ikisini alsanız oyun için daha iyi olur. Eğer bütçenizi yükseltirseniz daha iyi bir fareye yönelmeniz doğru olacaktır.

Geri
Yukarı