Logitech MK330 tuş basmıyor

Mertn

Hectopat
Daha fazla  
Iyi akşamlar herkese MK330 klavyeye sahibim 2 3 ay kadar oldu olmadı alalı bugün oyun oynarken tuş ya basmadı ya da basılı tutmaya devam etti. Örnek veriyorum: WD2'de ya hiç tepki vermedi ya da W basılı kalıp diğer hiçbir tuş çalışmadı ya da CS de hareket etmedi, pillerini Duracell piller ile değiştirdim yine aynı neden olabilir? Klavye oyuncu klavyesi değil biliyorum ama kablolu klavye ve mouse kullanmaya uygun bir ortamım yok, merak ettiğim şey bunu neden yapar ne yapmak gerekir, bir de kablosuz olarak önerebiliceğiniz klavye mouse set olarak veya ayrı ayrı fark etmez var mı?

MK330 iyi bir settir.
Cihazın alıcısı kasanın arkasında takılı ise öndeki USB'lere takıp deneyin.
Aynı şekilde oyunda basmayan tuşları Windows üzerinde deneyin.

Cihaza sıvı teması olmadı umarım?

USB öndeki panele bağlı yerini değiştirmeyi de denedim 2.0'dan 3.0a sonra diğer 2.0a aldım.
Windowstada örneğin Excel üzerinde çalışırken bazen böyle yapıyor.
Herhangi bir sıvı teması olmadı.
Garantiye versem bir kontrol etseler faydası olur mu?

USB öndeki panele bağlı yerini değiştirmeyi de denedim 2.0'dan 3.0a sonra diğer 2.0a aldım.
Windowstada örneğin Excel üzerinde çalışırken bazen böyle yapıyor.
Herhangi bir sıvı teması olmadı.
Garantiye versem bir kontrol etseler faydası olur mu?

Garantisi varsa yollayın muhtemelen değişim gelir.

Iyi akşamlar herkese MK330 klavyeye sahibim 2 3 ay kadar oldu olmadı alalı bugün oyun oynarken tuş ya basmadı ya da basılı tutmaya devam etti. Örnek veriyorum: WD2'de ya hiç tepki vermedi ya da W basılı kalıp diğer hiçbir tuş çalışmadı ya da CS de hareket etmedi, pillerini Duracell piller ile değiştirdim yine aynı neden olabilir? Klavye oyuncu klavyesi değil biliyorum ama kablolu klavye ve mouse kullanmaya uygun bir ortamım yok, merak ettiğim şey bunu neden yapar ne yapmak gerekir, bir de kablosuz olarak önerebiliceğiniz klavye mouse set olarak veya ayrı ayrı fark etmez var mı?

Üstat aşabildinmi problemi bende aynı sorunu yaşıyorum?

Üstat aşabildinmi problemi bende aynı sorunu yaşıyorum?
Garantiye gönderdim ürünü değiştirdiler sonrasında devam etti biraz araştırma yapınca bazı yerlerde modem yakın olduğu için olabilir falan gördüm benim modemde hemen klavyenin yanında onu uzaklaştırdım 3 metre kadar şu an sorun olmuyor.

Benim modemde uzak aslında ya. Garantide değişimden sonra aynısı olduysa yalandan yere gönder miyim o zaman ben idare edeceğiz böyle. Teşekkürler yanıt için.

Yeni konular

Geri
Yukarı