Logitech Momo 900 derece nasıl yapılır?

ilkay Kocaoğlu

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ3-12100F//MSİ H610M-G//G-SKİLL RİPJAWSV 2x8 3600HZ//VİPER VPN100 512GB//SAPPHİRE PULSE RX 5700 XT//COOLER MASTER TD500//SHARKOON SHP-650
Arkadaşlar öncelikle merhaba. Benim bir Logitech momom var. Bu seti 900 derece yapmak istiyorum. 3 boyutlu basma buldum 1 tane.
Bu basımı direksiyonun içindeki demir kısma takınca 900 derece limiti oluyormuş. Ben FFB'siz kullanacağım.
Bir de bu aparatlar var;

D7AB7F0B-A3F9-4E49-B0EC-81FF34F2F910.jpeg

198903F8-B649-4D65-B35F-6DE58784E53B.jpeg

985053C6-A223-4042-8065-22AD18E20CC3.jpeg

Bu aparatların basımını bulamadım. Linkte verdiğim aparatı bulabildim sadece. Sorum şu. Linkte verdiğim parçayı takarsam sorunsuz ve FFB'siz oynayabilir miyim?

Arkadaşlar turuncu kapaklı olan aparatı buldum.
Link:
Kayış:

Son düzenleme:
Ben de yapmayı düşünüyorum. FFB'siz oynarsın ama kağıttan direksiyondan farkı kalmaz aletin. Kayışlar gerçekten pahalı bu yüzden sana bu videoyu öneriyorum adam dişliyi büyültmüş kayış almak yerine fakat 3D yazıcı modellerini paylaşmamış. Genelde Rus sayfaları yaptığı için Vk'da Logitech Momo mods diye gruplar oluyor orada belki bulabilirsin. Bahsettiğim video

Ben de yapmayı düşünüyorum. FFB'siz oynarsın ama kağıttan direksiyondan farkı kalmaz aletin. Kayışlar gerçekten pahalı bu yüzden sana bu videoyu öneriyorum adam dişliyi büyültmüş kayış almak yerine fakat 3D yazıcı modellerini paylaşmamış. Genelde Rus sayfaları yaptığı için Vk'da Logitech Momo mods diye gruplar oluyor orada belki bulabilirsin. Bahsettiğim video
Başka bir kayış buldum. Bu daha ucuz. Aynı yine. 160 6 boyunda.

Az önce ihtiyacımız olan 3D modelleri tek bir klasör haline getirdim. Logitech Momo 900 Derece.rar
Sanki daha iyi oldu;
Sağ tık indir diyerek indirebilirsin.

Az önce ihtiyacımız olan 3D modelleri tek bir klasör haline getirdim. Logitech Momo 900 Derece.rar
Bu arada video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Sanki daha iyi oldu;
Sağ tık indir diyerek indirebilirsin.

Bu arada video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Benim attığım doğru hocam sizinkinde bazı modeller yanlış. 4. parça setini kullanıyor adam videoda.

Benim attığım doğru hocam sizinkinde bazı modeller yanlış. 4. parça setini kullanıyor adam videoda.
Hayır. Adamın parçalarının uçlarına dikkatli bakarsanız anlarsınız. Adamla aynı parçaları gösterdim. Sıkıntısız çalışacaktır. Bekleyin. Yarın veya daha sonra bu basımları Logitech momo üzerine uygulayacağım.

Yapabilen var mı?

Dün 100TL'ye parçaları bastırıp yaptım çok kötü oldu. Motor kayışı döndüremiyor düzgünce, pişman oldum yaptığıma bugün eski haline döndürdüm tekrar. FFB kapalı oynamak da hiç zevkli olmuyor 900 derece de olsa. Hem fiyata yazık oluyor hem de zaman kaybı yaşıyorsun sökme vs derken.

Geri
Yukarı