Logitech Momo direksiyon adaptörü önerisi

rozyeg

Decapat
Daha fazla  
Sahibinden üzerinden bir adet Logitech Momo direksiyon aldım. Adaptörü olmadığını söylediler Google'dan 24v 1 amper adaptör baktım fakat hiç bilindik marka yoktu; bilindik marka olarak Hadron bulabildim arkadaşlar yardımcı olur musunuz?
Hangi adaptörü almalıyım 60-70 TL arası olursa çok iyi olur jack ölçüsü 5.5 X 2.1mm 2.5mm olması gerek bir de.

Sahibinden üzerinden bir adet Logitech Momo direksiyon aldım. Adaptörü olmadığını söylediler Google'dan 24v 1 amper adaptör baktım fakat hiç bilindik marka yoktu; bilindik marka olarak Hadron bulabildim arkadaşlar yardımcı olur musunuz?
Hangi adaptörü almalıyım 60-70 TL arası olursa çok iyi olur jack ölçüsü 5.5 X 2.1mm 2.5mm olması gerek bir de.
Öncelikle hayırlı olsun. Benim size tavsiyem 2. el bile olsa orijinal Logitech adaptör kullanmanız yönünde. Çünkü yan sanayi olan adaptörler orijinal olan adaptörlere göre çok çabuk ısınıyor ve direksiyonunuzda tam performans elde edemeyebilirsiniz. En azından benim orijinal PSP şarj aletim ile yan sanayi olan PSP şarj aletim birebir aynı volt ve amperlere sahip olmasına rağmen yan sanayi olan ürün ısındığında kendini korumaya alıyordu ve şarjı kesiyordu. Ama orijinal ikinci el adaptör bile almam diyorsanız, alacağınız ürünlerden en çok tercih edilen ve en yüksek skora sahip olan adaptörü alın derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı