Logitech Momo direksiyon çalışmıyor

KEŞ KOALA

Kilopat
Daha fazla  
Hikayem okulun kapandığı hafta başladı. Cuma gecesi halihazırda Steam hesabımda bulunan Dirt Rally oyununu indirmek için bilgisayarı gece açık bırakıp yattım. Sabah kalktığımda oyun inmişti ben de bir iki sürüş yaptım Logitech Momo direksiyonumla. Sonra bilgisayarımı kapatıp çarşıya indim. Yaklaşık dört saat sonra Dirt rally oynamak için hevesle eve geldiğimde bilgisayarım asla çalışmıyordu. Biraz kurcaladım ve güç kaynağımın bozulduğunu keşfettim. Sokağa çıkma yasağı gelmesi ihtimaline karşın ivedilikle güç kaynağını garantiye yolladım. Nitekim güç kaynağım bugün elime ulaştı ve artık yaklaşık 3 hafta gecikmeyle de olsa Dirt Rally oynayabilecektim. Fakat bu sefer de direksiyonum çalışmıyordu. Logitech Momo direksiyonumu bilgisayarıma taktım ama hiçbir tepki vermedi, ışıkları yanmadı, direksiyon sertleşmedi. Ben de direksiyonu başka USB portlarına takmayı, adaptörü başka prize takmayı denedim, ama nafile. Direksiyon setimin sorunu ne olabilir, nasıl çözebilirim? Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı