Logitech MX Master 3 M1 MacBook Pro'da düzgün çalışmıyor

emrearsllan

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, başlıkta da belirtiğim gibi 3 ay önce kendime 1 MacBook Pro 13" M1 bilgisayar almıştım. Rts okuyorum bilgisayarı Adobe programları için aldım. Bu programlarda kullanılabilecek en sağlam mouse olarak da bu fareyi gördüm araştırdım ve çok hoşuma gitti, aldım. Ürünü Trndyol'dan aldım. Satıcı puanı, yorumlar iyiydi, Logitech'in sitesinde orijinalliğini de doğruladım. Ancak fareyi bilgisayarda kullanırken arada ekranda boş boş kaydırırken FPS'si düşüyor gibi ve takılıyor. Bu ilk başta sorun etmediğim sonra canımı sıkan bir sorun oldu. Arkadaşın Windows PC'sine taktığımda cihazın tabiri caiz ise yağ gibi aktığını gördüm. Daha sonra kime sorsam m1'dendir yeni gelecek güncellemeyi bekle dedi. Güncelleme de geldi ancak hala aynı tavsiyesi olacak var mı?
Model: Standart olan siyah kutudaki. For Mac için olanını alacaktım ama çoğu kişi aynısı dediği için daha ucuz olan bu modeli tercih ettim.

Bu sorun maalesef var, "for Mac" sürümünün tek artısı sanırım "tip-c" bir adaptör ile gelmesi. Bu sorunu çözen var mı bilmiyorum ama M1 ve Bluetooth mouse ilişkisi pek iyi olmayabiliyor bazı kişilerde. :)

Bu sorun maalesef var, "for Mac" sürümünün tek artısı sanırım "tip-c" bir adaptör ile gelmesi. Bu sorunu çözen var mı bilmiyorum ama M1 ve Bluetooth mouse ilişkisi pek iyi olmayabiliyor bazı kişilerde. :)
Monterey'e güncelledikten sonra hata geçti gibi bende. Apple çalışıyor. ☺️

bu sorunu çözen var mı? dönüştürücü ile kullanılmayacak derecede kasıyor bt de hafif kasma var ama kullanılıyor.

Geri
Yukarı