Logitech oyuncu faresi önerisi

Neşeli Enginar

Kilopat
Makaleler
23
2020'den beri Logitech G502 SE model oyuncu faresini kullanıyorum aslinda cok memnunum lakin 2 aydir double Click yani cift tiklama hatasi aliyordum. Bugün Amazon sitesine sorunumu yazdim hiç ikiletmeden hemen "dilersem para iadesi dilersem yeni ürün" diye öneri sundular. Ben para iadesini tercih ettim.

cs22ZAwyEX.jpg

Simdi 100 €'ya kadar mümkünse Amazon sitesinde mevcut bir oyuncu faresi ariyorum. Olmazsa olmazim Logitech degil ama klavyem de Logitech G910 oldugu için iki ayri program kullanmak istemiyorum makro vs. için. Aslinda Razer gibi cok daha iyi markalar falan var ama dedigim gibi hemen hemen tüm ekipmanlarim Logitech oldugu için sasmak istemiyorum. Logitech G502 haric bir oyuncu faresi önerebilir misiniz acaba?

Sevgiler :)

<Dipnot> G502 serisinin hemen hemen hepsinde cift tiklama sorunu var arkadaşlar, zaten arastirirsaniz görürsünüz. Bu konumu suradaki makale ile iliskilendirecegim. Bahsettigin farede cift tiklama sorunu var mi acaba @Asım Demir? </dipnot>

2020'den beri Logitech G502 SE model oyuncu faresini kullanıyorum aslinda cok memnunum lakin 2 aydir double Click yani cift tiklama hatasi aliyordum. Bugün Amazon sitesine sorunumu yazdim hiç ikiletmeden hemen "dilersem para iadesi dilersem yeni ürün" diye öneri sundular. Ben para iadesini tercih ettim.

Eki Görüntüle 1255501

Simdi 100 €'ya kadar mümkünse Amazon sitesinde mevcut bir oyuncu faresi ariyorum. Olmazsa olmazim Logitech degil ama klavyem de Logitech G910 oldugu için iki ayri program kullanmak istemiyorum makro vs. için. Aslinda Razer gibi cok daha iyi markalar falan var ama dedigim gibi hemen hemen tüm ekipmanlarim Logitech oldugu için sasmak istemiyorum. Logitech G502 haric bir oyuncu faresi önerebilir misiniz acaba?

Sevgiler :)

<Dipnot> G502 serisinin hemen hemen hepsinde cift tiklama sorunu var arkadaşlar, zaten arastirirsaniz görürsünüz. Bu konumu suradaki makale ile iliskilendirecegim. Bahsettigin farede cift tiklama sorunu var mi acaba @Asım Demir? </dipnot>

Şu konuyu incelemeni öneririm.

Çift tıklama sorunu tüm Logitech farelerinde var hocam, kullanılan Omron anahtarlarla alakalı ne yazık ki. En kalitelisi G Pro Wireless şu an, elinize uyacaksa düşünebilirsiniz. Önerim ekosistem uğruna bir senede ömrünü dolduracak fareler almamanız yönünde olacaktır ama son karar sizin. 🙂

G502 serisinin hemen hemen hepsinde cift tiklama sorunu var arkadaşlar, zaten arastirirsaniz görürsünüz. Bu konumu suradaki makale ile iliskilendirecegim. Bahsettigin farede cift tiklama sorunu var mi acaba @Asım Demir?
Merhaba hocam, switch revizyonu yapılıp yapılmadığıyla ilgili bir bilgim yok. İletilen bültende de herhangi bir bilgi yoktu.

Logitech G903 veya Logitech G Pro öneririm. G903 daha ağır ve kablosuz bir fare, G502 havasını verecektir. Ancak G Pro daha hafif ve benim önerim G Pro almanız yönünde olurdu.

Logitech dışında bir fare almak istiyorum derseniz de Glorious Model O iyidir, hafif ve kablosu çok daha iyi. Üstelik paranız cebinizde kalır.

Yeni konular

Geri
Yukarı