Logitech oyuncu set alınır mı?

G102 kullanıyorum 2 aydır gerçekten parasını hak eden bir mouse doğru yapmışsınız. G213'de bugün elime geçti ilk görünüm olarak hoşuma gitti fakat kronik sorunu var diyenler var bende bir sorun yok. Kulaklık hakkında ise bilgim yok.

Logitech kulaklıklarında pişman olmazsın bence ben de şu an G635 var bundan önceki iki kulaklığımda logitechti gayet memnundum onlardanda bence en azından kulaklık için güzel bir tercih.

Kulaklığını kullandım, hatta aldığım ilk "gaming" kulaklıktı. Gayet memnundum, 3 sene götürdü zaten beni.

Vatan da 700TL'ye.
Logitech oyuncu set G213 klavye+G332 kulaklık+G102 mouse set aldım. Kulaklık ve mouseye acil ihtiyacım vardı klavyem de eskimişti kısacası hepsine ihtiyacım vardı. Sizce iyi yapmış mıyım? Ürün linki: LOGITECH OYUNCU SET G213 KLAVYE+G332 KULAKLIK+G102 MOUSE fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Logitech kendini kanıtlamış bir marka zaten. Bu yüzden pek de sorun yaşayacağını düşünmüyorum. Bence de iyi yapmışsın. Hayırlı olsun şimdiden.👍

Yeni konular

Geri
Yukarı