Logitech Penta garantili ürün varken Global Logitech desteği alınabilir mi?

Bil_Berk

Hectopat
Merhaba. 3 gün önce satın aldığım Logitech G PRO X Superlight 2 ürünümde bahsettiğim Penta firmasına ait bir barkod var ve oraya kayıtlı olarak görünebiliyor. Sorum şu ki ben global garanti istiyorum. Logitech'in sitesinden ürünü seri numarasını yaparak kaydedebiliyorum yani Logitech'in sitesinde seri numaram çalışıyor. Ben bir sorun olduğunda global Logitech desteğini kullanabilir miyim bunu öğrenmek istiyorum teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Destek bulunuyor da bunun uluslararası garanti ile ne alakası var? Global garanti hakkında soru sormuşsunuz. Örneğin Amerika'dan satın aldığın bir Logitech ürün Türkiye'de garanti kapsamında olmuyor.
Ha siz yanlış anladınız ben zaten anlaışıldığını düşündüm penta garantili ürün diyorum hocam ne analama geliyor bu TR ithalatçısı ben bu garanti bulunsa bile logitech sitesinden destek alabilir miyim diye soruyorum aslında. Çünkü biliyorsunuz daha yi hizmet veriyolar ve defo olursa yenisini gönderiyolar bundan dolayı sordum.

Ha siz yanlış anladınız ben zaten anlaışıldığını düşündüm penta garantili ürün diyorum hocam ne analama geliyor bu TR ithalatçısı ben bu garanti bulunsa bile logitech sitesinden destek alabilir miyim diye soruyorum aslında. Çünkü biliyorsunuz daha yi hizmet veriyolar ve defo olursa yenisini gönderiyolar bundan dolayı sordum.
Alabilirsin.

Logitech marka adına destek sağlıyor fakat bir nevi köprü görevi görüyor. İşin sonunda Penta'da Logitech'te ürünü aynı servise yollayacak.

Servis ile iletişimde zorlanırsanız Logitech ile iletişime geçebilirsiniz, yardımcı oluyorlar.

Logitech marka adına destek sağlıyor fakat bir nevi köprü görevi görüyor. İşin sonunda Penta'da Logitech'te ürünü aynı servise yollayacak.

Servis ile iletişimde zorlanırsanız Logitech ile iletişime geçebilirsiniz, yardımcı oluyorlar.
Benim için önemli olan bu kadar para verdim ve bazı duyumlar duydum kronik sorunlar varmış aldığım gpx 2 beyaz ve sararıyormuş bu durum estetiği çok bozan bişey birde scrollu tuşunda aşırı baskı yapmadan basarak temassızlık yapıyor. Hani eğer ki amazondan aldım iade etmezsem sorun olduğunda çok beklememek ve mümkünse elimdeki ürünün bende kalması yeni ürünün destek tarafından bana ulaştırılması çünkü biraz araştırdım 3 4 kere kronik sorundan delim adına hiç elindeki ürünü vermeden yeni ürün alanlar olmuş 4500 lira verdiysem hakkını almak isterim kısacası.

Geri
Yukarı