Logitech Pro X ses kartı cızırtısı

Motor

Centipat
Logitech Pro X kulaklık aldım. Ses kartını takınca %70 ses sınırını geçince kulaklıkta cızırtı başlıyor. Bu sorunu sadece ses kartını takınca oluyor. Bunun benim yapabileceğim çözümü var mı yoksa iade mi dedeyim?(satın alalı 2 hafta neredeyse oldu)

Doğru örnek vermiş olur muyum bilmiyorum ama bende Creative 2+1 ses sistemi var ASUS anakartımdaki ses kartıyla müzik dinlediğimde aynı seninki gibi %70'den sonra cızırtı geliyordu şu an MSI anakart kullanıyorum bunda aynı kalitede yüksek ses yok ama %100 yapabiliyorum.

@RRaidyn Hayır, çözemedim. Direkt kulaklık ile alakalı sanırsam. Kulaklık teknolojilerini pek bilmiyorum. Ürünü bu sorundan garantiye yolladım. Sıfır depo ürünü yolladılar. Aynı sorun devam ediyor. Ancak kullanmaya alıştıktan sonra hissetmiyorsunuz pek.

@RRaidyn Hayır, çözemedim. Direkt kulaklık ile alakalı sanırsam. Kulaklık teknolojilerini pek bilmiyorum. Ürünü bu sorundan garantiye yolladım. Sıfır depo ürünü yolladılar. Aynı sorun devam ediyor. Ancak kullanmaya alıştıktan sonra hissetmiyorsunuz pek.
Biraz önce aynı kulaklığa sahip arkadaşımla aynı ayarları yapıp test ettik, onda hışırtı yokmuş. En azından öyle söylüyor. Çok rahatsız edici...

Geri
Yukarı