Logitech G PRO X boğuk ses

thezack31

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, streaming işine gireceğim için mikrofon performansından dolayı Logitech G PRO X'i tercih ettim. Fakat şöyle garip bir olayın içinde kaldım.
Kulaklığı kendi USB ses kartıyla beraber kullanırsam, birkaç G HUB ayarıyla beraber güzel bir müzik, streaming için güzel bir mikrofon performansı elde ediyorum.
Lakin Valorant'a girdiğimde sesler boğuklaşıyor, uzaktan geliyormuş gibi oluyor, sesler hiç tatmin etmiyor. (Surround kapalı).hatta o kadar kötü ki eski kulaklığım Logitech G231 Prodigy bile o halinden daha iyi ses veriyor. Sonra 3.5mm jakla kullanmayı denedim kulaklığı, Jak'a takınca bayağı iyi oldu güzel performans verdi, fakat bu sefer de bluevoice teknolojisini kullanamıyorum, yani mikrofonu özelleştiremiyorum, bu yüzden ayar yapamayıp yayınlarımda güzel bir ses veremiyorum. Forumda birkaç konu buldum bunla alakalı fakat hiçbirinde çözüm yok. Bilgisi olan var mı?
Arkadaşlar problem yazılım kaynaklıymış , Çözüldü: Logitech Pro X mikrofon boğuk ses bu konu üzerinden çözüm sağladım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı