Logitech Pro X vs HyperX Cloud Alpha S

Hiçbiri 1500 lirayı hak etmiyor, zaten internette 1000 ile 1200 lira arasında bulunabiliyorlar. Bütçeniz 1500'e kadar çıkıyorsa G733 alabilirsiniz.
Neden hak etmediğini düşünüyorsunuz? Hiç kullandınız mı yani merak ettim tam olarak neye göre yorum yaptığınızı. Kullandıysanız deneyimlerinizi aktarır mısınız?

Bunlar arasından G PRO X ama tavisyem 100 lira daha verip G733 alın hem de kablosuz. Logitech G733 7.1 Kablosuz Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

G PRO X MediaMarkt'ta 1189TL.
Hepsiburada'dan alınır mı emin değilim.

Hocam İtopya'ya güvenip hb ye mi güvenmiyorsunuz?
Bunlar arasından G PRO X ama tavisyem 100 lira daha verip G733 alın hem de kablosuz. Logitech G733 7.1 Kablosuz Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

G PRO X MediaMarkt'ta 1189TL.

Hocam İtopya'ya güvenip hb ye mi güvenmiyorsunuz?
hemde satıcı HyperX miş.

Son düzenleme:
Hepsiburada'dan alınır mı emin değilim.
Şimdiye kadar beğenmediğim veya beklediğim gibi gelmeyen her şeyi tek tıkla iade ettim. Kapıma kadar gelip aldılar. Çok nadiren de olsa bazı satıcılar hatalı ürün gönderebiliyor ama iade konusunda hiç zorluk yaşamadın. Kulaklık iadesi konusunda sıkıntı çıkartırlar mı bir şey diyemeyeceğim. Burdan hiç kulaklık almadım.

Geri
Yukarı