Logitech RGB Mouse Pad

onuraydin00

Kilopat
Merhaba arkadaşlar. Logitech'in RGB Mouse Pad'i var mı? Varsa Türkiye'de satılıyor mu? Bazı Instagram sayfalarında USB bağlantılı bir mouse pad gördüm. Gördüğüm videodaki mouse pad;

Logitech G on Instagram: “Untethered, uncompromised, and uninterrupted. POWERPLAY lets you #PlayWithoutLimits. - - #PlayAdvanced #Wireless #Technology #LogitechG”

1518098067902.png

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İzleyin.
Bu mouse pad benim g102 olan mouse ile uyum sağlar mı? Çünkü videoda yanlış duymadıysam mouse'u şarj ediyormuş.

RGB mouse pad istiyor iseniz daha ucuz modellere bakabilirsiniz.
Benim amacım herşeyimi aynı marka almak. Yani ekipmanlarımı. Klavye, mouse logitech marka. Geriye 3 parca kaldı. Kulaklık, mouse pad ve kulaklık standı. Eğer bu üçünü de alırsam tam takım olucak. Bu yüzden mouse pad'i logitech marka almak istiyorum.

Benim amacım herşeyimi aynı marka almak. Yani ekipmanlarımı. Klavye, mouse logitech marka. Geriye 3 parca kaldı. Kulaklık, mouse pad ve kulaklık standı. Eğer bu üçünü de alırsam tam takım olucak. Bu yüzden mouse pad'i logitech marka almak istiyorum.
Kulaklık için bütçe belirtip konu açın ve beklentilerinizi yazın. Stand yok diye biliyorum Logitech'in. Mouse pad ise sadece para israfı olur G900'ünüz yok ise.

Geri
Yukarı